Новини ..::.. Працівникам дошкільних навчальних закладів – турботу профспілки

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  жовтень 2018  »
пвсчпсн
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Працівникам дошкільних навчальних закладів – турботу профспілки

PDF Друк

170107Зустріч голови обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Людмили Мокей із працівниками дошкільних навчальних закладів Лановецького району відбулася 30 березня 2017 року.

Голова обласної організації розповіла присутнім про діяльність галузевої профспілки у минулому році, зупинилися на основних подіях та досягненнях, а також окреслила важливі завдання, які потребують вирішення. Також у своєму виступі зробила акцент на необхідності збереження єдності профспілкового руху. «Світовий досвід підтверджує - профспілки виступають каталізатором соціальної рівноваги лише тоді і в тих країнах, де ступінь охоплення працівників профспілковим членством високий, а сам профспілковий рух добре зорганізований, сильний і впливовий», - зазначила Людмила Мокей.

Учасники зустрічі порушили питання, які особливо хвилюють працівників дошкілля, зокрема щодо неодночасного підвищення посадових тарифних розрядів за ЄТС для різних категорій педагогічних працівників, виплати педагогічним працівникам дошкільних навчальних закладів надбавки за престижність в нижчому розмірі від тієї, що встановлюється для педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів району. Підтримали пропозицію щодо необхідності звернення до депутатів Лановецької районної ради про винесення на чергову сесію питання про дострокове підвищення заробітної плати працівникам ДНЗ району.

Голова районної організації Богдана Вознюк у цей же день взяла участь у роботі дванадцятої сесії Лановецької районної ради сьомого скликання, під час якої намагалася донесла до депутатського корпусу прохання працівників дошкільних навчальних закладів Лановеччини.

Прес-центр облорганізації

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Анонси

ВСЕУКРАЇНСЬКА  ПРОФСПІЛКОВА АКЦІЯ ПРОТЕСТУ ДО ДНЯ ДІЙ ЗА ГІДНУ ПРАЦЮ ВІДБУДЕТЬСЯ

17 ЖОВТНЯ 2018 РОКУ

У М.КИЄВІ 

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 20 гостей на сайті