Новини ..::.. НОВИНИ З ЧОРТКОВА

Звіти і вибори

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  грудень 2017  »
пвсчпсн
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

НОВИНИ З ЧОРТКОВА

PDF Друк

170109«Дотримання трудових прав освітян – поле спільних інтересів профспілки та адміністрації навчального закладу» - тема семінару для голів первинних профспілкових організацій, керівників загальноосвітніх шкіл, дитячих садків міста Чорткова. Захід відбувся 12 квітня 2017 року з ініціативи голови міської організації профспілки освітян Охріменко Іванни Михайлівни у залі засідань Чортківської міської ради.

У роботі семінару також взяли участь голова, заступник та юрисконсульт Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Про повноваження виборних органів первинних профспілкових організацій, гарантії їхньої діяльності, визначені законодавством України, говорила Людмила Іванівна Мокей. Вона також акцентувала на важливості налагодження дієвої співпраці профспілкових виборних органів та управлінських структур задля забезпечення прав та інтересів освітян у процесі реформування освітнього законодавства та здійснення адміністративно-територіальної реформи.

Заступник голови обласної організації Оксана Віталіївна Піхурко розповіла присутнім про дії Профспілки, її структурних ланок, спрямовані на забезпечення галузі належним фінансуванням, а саме - збільшення у 2017 році обсягів освітньої субвенції та додаткової дотації місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання загальноосвітніх та інших навчальних закладів відповідно до їх потреби, включаючи стипендіальне забезпечення.

На питаннях, які адміністрація навчального закладу повинна узгоджувати з профспілковим комітетом, зупинився юрисконсульт Степан Степанович Кушик. Він також пояснив правові аспекти робочого часу педагогічних працівників, процедури делегування голів виборних профспілкових органів до складу комісій, які створюються у навчальному закладі, погодження навчального навантаження.

Учасники семінару вчилися розрізняти поняття «разом» («спільно») та «за погодженням», а також з’ясовували, чи матимуть законну силу заохочення, застосовані без погодження з профспілковим комітетом.

Особливу увагу було приділено питанням дотримання законодавства в частині оформлення/припинення трудових відносин, зокрема під час реорганізації навчальних закладів.

Напередодні літніх відпусток, звичайно, виникали у присутніх запитання щодо особливостей надання щорічних та соціальних відпусток.

Голова Чортківської міської організації Іванна Михайлівна Охріменко, завершуючи семінар, висловила надію, що такі спільні управлінсько-профспілкові заходи матимуть продовження.

Прес-центр облорганізаці

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 365 гостей на сайті