Новини ..::.. РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ОСВІТИ

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  грудень 2018  »
пвсчпсн
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ОСВІТИ

PDF Друк

26 квітня 2017 року в області перебував заступник Міністра освіти і науки України П.К.Хобзей.

Крім участі у засіданні колегії облдержадміністрації Павло Кузьмович провів зустрічі з керівниками закладів професійно-технічної освіти та органів управління освітою районів й об’єднаних територіальних громад, на яких були присутні голова обласної організації Профспілки Л.І.Мокей та заступник голови облорганізації О.В.Піхурко.

Заступник Міністра розповів про точку зору Уряду та галузевого міністерства на те, якими повинні стати ПТНЗ після проведення реформування, й про шляхи та методи проведення таких реформ. Як сказав П.К.Хобзей, практичні зміни на цій ділянці мають бути спрямовані на доступність до якісної профтехосвіти й підготовки потрібних для країни і відповідних територій висококваліфікованих робітничих кадрів. До проведення певних перетворень і об’єднавчих процесів на місцях необхідно підходити зважено, юридично грамотно, враховувати не тільки досвід окремих європейських країн, але й власні напрацювання, традиції і досягнення закладів профтехосвіти, думку керівників базових підприємств і органів влади, колективів ПТНЗ і громадськості, у т.ч. профспілок.

На зустрічі з керівниками органів управління освітою мова йшла про їх особисту відповідальність за утвердження й реалізацію концептуальних вимог на шляху формування Нової української школи, якісного, інноваційного й результативного освітнього процесу, ефективного використання коштів для зміцнення бази навчальних кабінетів, в першу чергу, – природничо-математичного циклу, а також про діяльність опорних шкіл, участь у пілотних проектах, необхідність підготовки відповідних законодавчих актів і нормативно-правових документів задля узгодженості прийняття на всіх рівнях освіти організаційно-управлінських рішень, методичних пропозицій і рекомендацій. Особливо це стосується новостворених органів управління освітою в об’єднаних територіальних громадах.

Голова обласної організації профспілки Людмила Мокей зауважила на необхідності додаткового виділення дотаційних коштів для забезпечення вчасної і у повному розмірі виплати заробітної плати технічному та обслуговуючому персоналу загальноосвітніх навчальних закладів та повторно вручила лист з цього питання. Павло Кузьмович пообіцяв прискорити розгляд клопотання профспілки та подав певну надію щодо можливості його позитивного вирішення.

Прес-центр облорганізації

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 27 гостей на сайті