Новини ..::.. ЗУСТРІЧ З ПРОФАКТИВОМ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  грудень 2019  »
пвсчпсн
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

ЗУСТРІЧ З ПРОФАКТИВОМ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

PDF Друк

170130Навчання профспілкового активу та спілкування керівників обласної організації із членськими структурними ланками продовжується далі. Цього разу 18 травня голова обласної організації Людмила Мокей взяла участь у засіданні ради Тернопільської районної організації профспілки працівників освіти і науки України (голова – Ракочий І.С.).

Виступаючи перед профактивом установ та закладів освіти Тернопільського району Людмила Іванівна проаналізувала досягнення профспілкового руху, зупинившись на основних, знакових для галузевої Профспілки, здобутках, подіях, заходах, які тісно взаємозв’язані із новаціями у законодавстві, реформами, децентралізаційними процесами, соціальними змінами тощо.

«Профспілка працівників освіти і науки України була і залишається активним, дієвим представником освітян у відстоюванні трудових та соціально-економічних прав та інтересів спілчан – працівників галузі», - зазначила голова обласної організації. У підтвердження своїх слів вона навела багато прикладів: участь у законотворчому процесі, недопущення прийняття деяких законопроектів, якими передбачалося звуження та погіршення трудових прав працівників освіти, а також діяльності профспілок; сприяння збереженню робочих місць для педагогів при оптимізації мережі та створенні опорних шкіл; обстоювання збільшення обсягів фінансування освіти та розміру заробітної плати педагогів.

Присутні погодилися із проведеним головою обласної організації оригінальним аналізом та співставленням росту учительського заробітку з хронологією дій Профспілки щодо збереження усіх передбачених законодавством його складників (посадового окладу, надбавок за стаж, престижність, доплат за різні види педагогічної діяльності, за педагогічні звання, допомоги на оздоровлення, преміальних та компенсаційних виплат). Тому й зробили висновок, що збільшення у грошовому виразі профспілкового внеску прямо залежить від активності та єдності профспілкового руху, отже є, безперечно, досягненням, а не «додатковим тягарем» для власної кишені, а також показником зростання соціального статусу педагога.

Члени ради Тернопільської районної організації дискутували щодо майбутньої структури освітянської профспілки, яка стане наслідком адміністративно-територіальної реформи. Цікавилися питаннями пенсійного забезпечення педагогічних працівників та доручили голові обласної організації Л. Мокей звернутися до депутатів Верховної Ради України із вимогою не допустити скасування пільгових пенсій для педагогів.

Молоді профактивісти запропонували удосконалити сайт обласної організації.

Профспілковий захід пройшов змістовно, продуктивно та цікаво.

170124170125170126170127170128170129

Прес-центр облорганізації

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 18 гостей на сайті