Новини ..::.. ВІДВЕРТО ПРО АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ОСВІТИ

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  березень 2019  »
пвсчпсн
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ВІДВЕРТО ПРО АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ОСВІТИ

PDF Друк

IMG_057208.06.2017 р. відбулося чергове засідання Президії ради обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, на якому було розглянуто питання про рівень співпраці виборних профорганів з управлінськими структурами системи освіти об’єднаних територіальних громад Борщівського, Збаразького, Підволочиського, Теребовлянського та Тернопільського районів.

Заступник голови обласної організації Профспілки Піхурко О.В. ознайомила присутніх з аналізом ситуації щодо налагодження співпраці виборних профорганів з управлінськими структурами системи освіти об’єднаних територіальних громад вищевказаних районів, надала пропозиції щодо можливих шляхів покращення роботи районних організацій профспілки з вищевказаного питання.

Членами Президії наголосили на необхідності організації спільних навчань профактиву та керівників органів управління освітою ОТГ за участю голів ОТГ; порушення перед ЦК Профспілки питання про необхідність розроблення нової структури галузевої Профспілки, з врахуванням ризиків узалежнення керівників її структурних підрозділів від органів управління при створенні структурних ланок Профспілки в ОТГ; укладення районними організаціям Профспілки Угод з ОТГ за зразком Угод районного рівня; направлення в управління охорони здоров’я ОДА листа з питань проведення у 2017 році медичних оглядів педпрацівників, з врахуванням проблем, які виникають через реформування санітарно-епідеміологічної служби.

Після засідання Президії відбулася нарада голів районних (міської) організацій Профспілки, на якій відбувся обмін інформацією про стан виплати заробітної плати, надбавок та допомоги на оздоровлення працівникам освіти. Необхідно відзначити, що ситуація у різних районах та громадах значно відрізняється, проте практично всі, хто виступав, наголосили на тому, що коштів для оплати праці технічному й обслуговуючому персоналу закладів освіти закладено недостатньо і від органів управління надходять рекомендації щодо зниження розміру надбавки за престижність педагогічної праці, економії коштів освітньої субвенції для виплати зарплат непедагогічним працівникам, що не відповідає вимогам законодавства.

На нараді напрацьовано такі пропозиції та рекомендації:

  1. Головам районних, міської організацій профспілки подати в обласну організацію профспілки письмову інформацію про потребу в коштах для виплати заробітної плати працівникам освіти до кінця 2017 року.
  2. Обласній організації профспілки звернутися з листом про виділення додаткових коштів для виплати заробітної плати працівникам освіти до керівників обласної державної адміністрації, обласної ради, МОН.
  3. IMG_0591IMG_0635IMG_0691

Прес-центр облорганізації

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 53 гостей на сайті