Новини ..::.. РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ РАДИ ЗАЛІЩИЦЬКОЇ РОП

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  березень 2019  »
пвсчпсн
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ РАДИ ЗАЛІЩИЦЬКОЇ РОП

PDF Друк

170152За доброю традицією під завісу навчального року цьогоріч на базі первинної профорганізації ЗОШ І-ІІ ст. с. Дзвиняч проведено розширене засідання Президії ради Заліщицької районної організації профспілки працівників освіти і науки з участю новообраних голів первинних профорганізацій освітньо-виховних закладів, установ. У поточній каденції вперше обрано 17 голів ППО, або 38 відсотків складу ради райпрофорганізації.

У порядку денному засідання основними були тематично пов’язані питання з дотримання охорони праці та безпеки життєдіяльності в освітніх закладах і установах, а також – організація оздоровлення працівників освіти – членів профспілки і їхніх дітей влітку 2017 року із врахуванням рішення президії ради обласної організації Профспілки №П-13-1 від 11.04.2017 р. «Про організацію санаторно-курортного оздоровлення членів Профспілки в 2017 р.».

Первинна профспілкова організація ЗОШ І-ІІ ст. с.Дзвиняч для проведення розширеного засідання президії ради районної галузевої Профспілки була обрана не випадково. Адже, школа – лауреат Міжнародного форуму «Науковці та освітяни України в ім’я утвердження миру, стабільності та розвитку суспільства» (2015 р.), має великий напрацьований досвід з обміну вчительсько-учнівськими делегаціями й співпраці з Польською Республікою, призер обласного огляду-конкурсу з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності, первинна профспілкова організація школи – неодноразовий призер і переможець районного галузевого огляду-конкурсу «На кращу первинну профорганізацію», у 2013 році – переможець такого ж огляду-конкурсу на обласному рівні.

Спілчани разом з присутнім на засіданні Президії інженером з охорони праці відділу з питань освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Гудимою Б.А. обговорили практику спільної роботи адміністрації (директор Гагалюк Л.М.) та комітету профспілки (голова Бачинська О.М.) ЗОШ І-ІІ ст. с.Дзвиняч щодо створення належних умов праці і навчання, здійснення громадського контролю за дотриманням трудового законодавства та охороною праці.

Обговоренню передувала проведена директором закладу оглядова екскурсія пришкільної території та ознайомлення з матеріально-технічною базою школи, наявними кутками з охорони праці і безпеки життєдіяльності, розміщеними в них матеріалами інструктивного характеру та Правил безпеки під час проведення навчально-виховного процесу.

Голова первинної профорганізації Бачинська О.М., ознайомивши присутніх з основними положеннями Колективного договору, укладеного між адміністрацією та комітетом профспілки на 2017-2020 роки, деталізувала зміст розділу «Охорона праці і здоров’я» та «Комплексних (інженерно-технічних) заходів з охорони праці» як одного з його додатків.

За результатами обговорення кожного із питань засідання Президії відзначено позитивні напрацювання в частині створення належних умов праці і навчання у ЗОШ І-ІІ ст. с.Дзвиняч, проведення в освітньо-виховних закладах, установах району планової атестації робочих місць (проатестовано 75 відсотків від передбаченого на 2017 рік) та, заодно, прийнято рішення, спрямовані на активізацію адміністративно-громадського контролю за охороною праці та безпекою життєдіяльності в освітньо-виховних закладах, покращення інформаційного забезпечення на рівні первинних профорганізацій щодо організації літнього оздоровлення працівників та їхніх дітей в літній період 2017 року.

170149170150170151

Олекса Прогодюк,  голова Заліщицької РОП


 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 39 гостей на сайті