Новини ..::.. ОБЛАСНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  січень 2019  »
пвсчпсн
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

ОБЛАСНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

PDF Друк

170200Визначення стратегічних пріоритетів розвитку освіти регіону в умовах децентралізації, шляхів їх втілення, скерування педагогічної спільноти до реалізації ціннісних пріоритетів особистості, суспільства, держави, регіону на засадах європейських вимірів якості освіти – мета обласної науково-педагогічної конференції «Реалізація концептуальних засад Нової української школи в системі реформування освітньої галузі Тернопільської області», яка відбулася 21 серпня 2017 року в актовій залі Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка.

Конференцію організували і провели спільно Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти та управління освіти і науки обласної державної адміністрації.

З вітальними словами до учасників заходу, керівників місцевих органів управління освітою, працівників методичних служб області, звернулися: Петровський Олександр Миколайович, директор ТОКІППО, Крупа Любомир Левкович, заступник голови Тернопільської обласної ради, Мокей Людмила Іванівна, голова Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Вітаючи педагогічну громадськість області, Людмила Іванівна озвучила чітку позицію Профспілки працівників освіти і науки України – методичні служби на рівні районів і громад необхідно зберегти як надзвичайно необхідні для практичного втілення реформи освіти, підготовки й адаптації педагогічних працівників до роботи у сучасних умовах, запровадження нового державного стандарту освіти.

«Протягом останніх трьох років, з початком реформ, в окремих районах та новостворених громадах повторюються спроби «оптимізації методкабінетів, у т.ч. шляхами реорганізації, скорочення штатів працівників або й просто їх ліквідації», - відмітила голова обласної організації. Також вона зазначила, що увесь цей час обласна профорганізація та її структурні ланки працювали на підтримку працівників методичних служб, неодноразово зверталися у всі можливі інстанції з клопотаннями й вимогами щодо їх збереження. «І надалі, - запевнила присутніх Людмила Іванівна, - Профспілка освітян буде поруч з Вами, і намагатиметься дати слушну пораду та підтримати у скрутний час».

Начальник управління освіти і науки ТОДА Ольга Зіновіївна Хома ґрунтовно проаналізувала роботу загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області й окреслила основні завдання на новий навчальний рік.

Про роль методичної служби в умовах переходу до Нової української школи доповідав Петровський Олександр Миколайович.

У роботі конференції також взяли участь доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри психологічних і педагогічних дисциплін Тернопільського національного економічного університету Вихрущ Анатолій Володимирович; кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри німецької філології та методики викладання німецької мови Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка Яцюк Іван Ярославович; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інформатики та методики її викладання ТНПУ Ольга Василівна Барна.

Практичним досвідом роботи ділилися Войчишин Олександр Дмитрович, директор Заліщицької державної гімназії, Ліщишин Людмила Володимирівна, директор опорної Козівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1.

Подальше обговорення актуальних питань проходило на секційних засіданнях.

170201170199190202

Прес-центр облорганізації

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 106 гостей на сайті