Новини ..::.. ПРИМИРЕННЯ МОЖЛИВЕ!

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  лютий 2019  »
пвсчпсн
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

ПРИМИРЕННЯ МОЖЛИВЕ!

PDF Друк

17021822 вересня 2017 року під головуванням начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в Тернопільській області Шершньової Н.М. у приміщенні залу нарад Копичинецької міської ради відбулося розширене підсумкове засідання примирної комісії з вирішення колективного трудового спору в Копичинецькому ДНЗ (ясла-садок) «Барвінок», зареєстрованого розпорядженням НСПП № 152-р від 13 червня 2017 року.

170216У роботі примирної комісії окрім сторін колективного трудового спору взяли участь: заступник голови обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Піхурко О.В., юрисконсульт обласної організації Профспілки Кушик С.С., голова районної організації Профспілки працівників оcвіти і науки Голубович В.М., голова Гусятинської районної державної адміністрації Батіг В.С., голова Копичинецької міської ради Лосик П.С.

На засіданні комісії розглядалося питання виплати заборгованої заробітної плати працівникам ДНЗ «Барвінок».

Керівники району та міста ознайомили присутніх з ситуацією щодо фінансування бюджетних установ на відповідних територіях, надали роз’яснення причин, які призвели до виникнення заборгованості.

За словами Батога В.С. станом на 22.09.2017 р. працівникам дитсадка уже виплачено аванс за вересень, а протягом наступного тижня вони отримають і заробітну плату за цей місяць.

Отже, заборгованість – ліквідовано, вимоги працівників ДНЗ «Барвінок» – виконано, проблему – вичерпано!

Сторонами колективного трудового спору було відзначено, що вирішення проблем з виплатою заробітку, виконання вимог найманих працівників стали можливими завдяки тісній співпраці з районною й обласною організаціями Профспілки працівників освіти і науки України, наданим Тернопільським відділенням НСПП юридичним роз’ясненням, проведенню узгоджувальних процедур, примирних комісій та налагодженню взаєморозуміння з органами виконавчої влади й місцевого самоврядування.

Прес-центр облорганізації

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 61 гостей на сайті