Новини ..::.. ЗМАГАННЯ ОСВІТЯН -ТУРИСТІВ

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  лютий 2019  »
пвсчпсн
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

ЗМАГАННЯ ОСВІТЯН -ТУРИСТІВ

PDF Друк

17022013 команд туристів-аматорів на три дні, з 14 по 16 вересня 2017 року, з’їхалися на околицю села Чернихівці Збаразького району в урочища «Годнівщина» і «Франчиха».

Тут відбувалися змагання зі спортивного туризму серед працівників освіти і науки Тернопільщини, присвячені українському кібернетику, математику Ігорю ВІТЕНЬКУ.

Загальне керівництво, підготовку та проведення змагань здійснювали управління освіти і науки облдержадміністрації, Тернопільська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України.

Понад 250 учасників змагалися на дистанціях пішохідного, велосипедного та водного туризму. Вони демонстрували свої технічні навички, вміння швидко реагувати на ситуацію, старалися виручати один одного та не втрачати жагу до перемог аж до завершення.

У підсумку з виду пішохідний туризм третє, друге та перше місця відповідно посіли команди Кременецького, Тернопільського та Козівського районів. Долаючи водні плеса «Лемківського ставу» перемогу здобули збірна команда міста Тернополя, а друге і третє місця відповідно поділили Тернопільський та Зборівського районів. Переможцями велосипедних змагань стали учасники з Кременецького, а зовсім трохи не вистачило до абсолютного лідерства командам Збаразького та Тернопільського районів, які продемонстрували чудовий результат і посіли друге та третє місця відповідно.

У загальнокомандному заліку кращими стали: збірна міста Тернополя, яка отримала «бронзу», Кременецького району - «срібло», а от освітяни із Тернопільського району вибороли перемогу та були нагороджені «золотими» медалями. Переможці отримали кубки, медалі, грамоти, дипломи та подарунки.

І учасники, і організатори за час змагань зарядились позитивом, набули нові уміння, навички та досвід, знайшли щирих друзів.

Прес-центр облорганізації

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 62 гостей на сайті