Новини ..::.. ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  квітень 2019  »
пвсчпсн
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ

PDF Друк

170238Актуальні питання діяльності Профспілки в умовах реформ обговорили на засіданні президії ради обласної організації профспілки, яке відбулося 19 жовтня за участю голів районних, Чортківської міської організацій.

На порядок денний було винесено наступні питання:

  •    - Про роботу Бережанської, Лановецької, Шумської районних та Чортківської міської профорганізацій щодо організаційного, фінансового зміцнення Профспілки, посилення мотиваційних чинників профспілкового членства;
  •    - Про проведення обласного конкурсу на кращу профспілкову організацію;
  •    - Підсумки дитячого оздоровлення.

Інформуючи присутніх з першого питання порядку денного, заступник голови обласної організації Оксана Піхурко відмітила, що у період зміни системи державного управління, реформи місцевого самоврядування та територіального устрою, а також реформування галузі необхідно зберегти Профспілку як важливий інститут громадянського суспільства. З огляду на це вжиття усіх можливих заходів для захисту соціально-економічних прав та інтересів спілчан, недопущення їх звуження, вирішення професійних проблем членів профспілки стали першочерговими завданнями щоденної діяльності виборних органів Тернопільської обласної організації.

Бережанська, Лановецька, Шумська районні організації є чисельними профоб’єднаннями. Станом на 01.07.2017 року охоплення профспілковим членством працівників освіти у цих районах становить більше 90 %. Чортківська міська організація була створена установчою конференцією 23 квітня 2015 року і об’єднувала лише 50 спілчан. Протягом двох років профчленство зросло до 361 члена профспілки, що становить 48% від загальної кількості працівників освіти міста.

Усі названі профорганізації легалізовані, їхню репрезентативність підтверджено відповідними свідоцтвами НСПП, що є надзвичайно важливою умовою для налагодження соціального діалогу на територіальному й локальному рівнях, оскільки підтверджує правоспроможність профспілкової сторони та її представників у питаннях ведення колективних переговорів з укладання угод.

Після обговорення першого питання порядку денного члени президії схвалили відповідну постанову, у якій відзначили системну роботу Бережанської, Лановецької, Шумської районних, Чортківської міської профорганізацій з питань забезпечення захисту трудових і соціально-економічних прав спілчан, представництва їх інтересів, популяризації відомостей про діяльність структурних підрозділів Профспілки, сприяння зростанню рівня профспілкового членства. Також рекомендували членським організаціям продовжувати реалізацію заходів, спрямованих на забезпечення організаційної єдності, фінансової підтримки статутної діяльності й мотивації перебування у профспілкових рядах; налагоджувати співпрацю із регіональним управлінням Держпраці з питань здійснення спільного державного та громадського контролю за додержанням законодавства про працю в установах та закладах освіти; посилити рівень громадського контролю за дотриманням органами управління новостворених об’єднаних територіальних громад норм трудового законодавства в установах та закладах освіти, у т. ч. під час реформування навчальних закладів І-ІІ ступенів у філії опорних шкіл без статусу юридичної особи; спрямовувати роботу профспілкових організацій на безумовне виконання в установах та закладах освіти Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2016-2020 роки, територіальних угод та колективних договорів.

Задля вдосконалення внутріспілкової роботи, підвищення ролі первинних профспілкових організацій у вирішенні спілчанських завдань президія ради обласної організації прийняла рішення провести у цьому році обласний огляд-конкурс «Краща профспілкова організація» у номінаціях:

  •    - «краща первинна профорганізація ВНЗ І ПТНЗ» (працівники);
  •    - «краща первинна профорганізація загальноосвітнього навчального закладу».

Розглянувши третє питання порядку денного, члени президії відзначили високий рівень роботи Бережанської, Борщівської, Бучацької, Заліщицької, Збаразької, Підволочиської, Шумської районних організацій та Зборівського коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя з організації оздоровлення дітей членів профспілки, а також зобов’язали первинні, міські та районні профорганізації передбачити на 2018 рік у своїх кошторисах кошти на здешевлення путівок для дитячого оздоровлення.

IMG_5706IMG_5983IMG_5438

Прес-центр облорганізації

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 28 гостей на сайті