Новини ..::.. ЮВІЛЕЙ ПАЛАЦУ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  жовтень 2018  »
пвсчпсн
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

ЮВІЛЕЙ ПАЛАЦУ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА

PDF Друк

170264Палацу дітей та юнацтва м. Чорткова вже виповнилося 70 років. В урочистостях, присвячених такій поважній даті, взяли участь голова обласної організації освітянської профспілки Людмила Мокей та начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Хома.

Гуртківці та працівники Палацу із чудовим настроєм зустрічали гостей із хлібом-сіллю на вишиваному рушникові. Радісно розповідали про свій позашкільний заклад, його досягнення.

Ольга Зіновіївна подякувала дітям за щирі привітання та побажала їм подальших творчих успіхів, досягнень, нових цікавих подорожей. Також нагородила грамотами управління освіти і науки ТОДА директора закладу та його заступника.

Людмила Іванівна від імені президії обласної організації Профспілки висловила щиру подяку керівнику Руслану Михайловичу Пироговському за багаторічну сумлінну працю на ниві позашкільної освіти. «Впевнена, що історія очолюваного Вами закладу є предметом гордості усіх, хто в ньому трудився раніше та працює сьогодні, а також тих, хто з блиском в очах, незалежно від віку, називає себе його вихованцем.

Ця історія - данина глибокої вдячності всім, хто збагачував його авторитет, створював і примножував славні традиції, всім, хто заклав фундамент на майбутнє.

Педагоги-позашкільники – творчі особистості, креативні, енергійні, позитивні. І якщо школа дає обов’язкові знання, то в позашкільному закладі дитина розкриває свої таланти і обдарування, реалізовує свій потенціал, долучається до традицій та культури рідного краю.

Знаю, що талановиті діти міста Чорткова своїми перемогами у фестивалях і конкурсах завдячують роботі педагогів Палацу дітей та юнацтва. Нехай шана вихованців буде подякою Вам та колективу працівників за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

Особливо вдячна Вам за підтримку профспілкового руху, повагу до прав та інтересів спілчан і надіюсь на подальшу співпрацю», - продовжила вона своє привітання, а на завершення цих слів вручила подарунковий сертифікат на тисячу гривень.

Цінним подарунком та добрими словами привітала також ювілярів голова Чортківської міської організації профспілки Іванна Михайлівна Охріменко.

170268170266170265

Прес-центр облорганізації

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Анонси

ВСЕУКРАЇНСЬКА  ПРОФСПІЛКОВА АКЦІЯ ПРОТЕСТУ ДО ДНЯ ДІЙ ЗА ГІДНУ ПРАЦЮ ВІДБУДЕТЬСЯ

17 ЖОВТНЯ 2018 РОКУ

У М.КИЄВІ 

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 56 гостей на сайті