Новини ..::.. ВІДСТОЮЄМО ПРАВО ВНЗ І-ІІ Р.А. НА ДЕРЖАВНЕ ФІНАНСУВАННЯ

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  червень 2019  »
пвсчпсн
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ВІДСТОЮЄМО ПРАВО ВНЗ І-ІІ Р.А. НА ДЕРЖАВНЕ ФІНАНСУВАННЯ

PDF Друк

170273

Незважаючи на те, що через загострення політичної ситуації у столиці України м. Києві заплановане ФПУ на 6 грудня 2017 року інформаційне пікетування органів державної влади було скасовано, акція представників ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації щодо недопущення передачі фінансування цих закладів освіти на місцеві бюджети відбулася.

Профспілка освітян Тернопільщини підтримала вимоги працівників та студентів коледжів. Учасники акції вимагали від Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України окрім державного фінансування ще й збільшення обсягів видатків на виплату стипендій студентам пропорційно зростанню прожиткового мінімуму для працездатних осіб, забезпечення підвищення тарифних розрядів для педагогічних працівників ВНЗ І-ІІ р.а. одночасно із «просуванням» по ЄТС педпрацівників загальноосвітніх навчальних закладів тощо.

У ході проведення акції відбулися мітинги перед будівлями Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України. На мітингу біля будинку Уряду від Профспілки виступили керівник прес-центру ФПУ Юрій Работа, голова Профспілки працівників будівництва та промисловості будівельних матеріалів Василь Андреєв, представник ФПУ у Верховній Раді України, народний депутат України Сергій Каплін.

У мітингу взяв участь голова Ради ГО «Всеукраїнська Асоціація працівників вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації» Олександр Марченко. Представники технікумів та коледжів з різних регіонів України, виступаючи на мітингу, висловлювали тривогу та стурбованість за майбутню долю ВНЗ І-ІІ р.а.

У той же день Голова ФПУ Григорій Осовий виступив на засіданні Кабінету Міністрів України на підтримку вимог студентів і викладачів коледжів та технікумів, після якого Прем’єр – міністр України Володимир Гройсман запевнив, що «не допустить жодних проблем функціонування цих закладів у 2018 році».

7 грудня 2017 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України», яким унормовано питання проведення видатків на оплату праці педагогів ВНЗ І-ІІ р.а. в частині надання загальної середньої освіти, а також передбачено можливість за рахунок додаткової дотації здійснювати видатки на іншу діяльність таких закладів.

Прес-центр облорганізації

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 18 гостей на сайті