Новини ..::.. ОСОБЛИВОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ ПЕРВИНОК ВНЗ В ХОДІ РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ВИЩУ ОСВІТУ"

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  червень 2019  »
пвсчпсн
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ОСОБЛИВОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ ПЕРВИНОК ВНЗ В ХОДІ РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ВИЩУ ОСВІТУ"

PDF Друк

180006Питання діяльності виборних органів первинних профспілкових організацій вищих навчальних закладів у ході реалізації Закону України «Про вищу освіту» (№1556 – VII від 01.07.2014 р.) розглянули на засіданні президії ради обласної організації профспілки.

Юрисконсульт обласної організації Профспілки Степан Кушик ознайомив присутніх із аналізом діяльності первинних профспілкових організацій закладів вищої освіти з питань організаційного, фінансового зміцнення Профспілки, навів приклади вдалих заходів на місцях з питань посилення мотиваційних чинників профспілкового членства.

Голова первинної профорганізації ТНЕУ Руслан Бруханський відзначив, що робота первинки у ВНЗ має свої особливості, пов’язані з щорічними змінами у навантаженні викладачів, наявності споріднених кафедр на факультетах, що спричиняє конкуренцію між ними, проте профорганізація спільно з ректоратом стараються знайти оптимальні для працівників способи вирішення цих питань.

Заступник голови первинної профорганізації ТНПУ ім. В.Гнатюка Іван Каплун розповів про досвід налагодження співпраці з органами управління освітою на місцях з організації профорієнтаційної роботи серед учнів ЗНЗ, підкреслив, що саме від цього великою мірою залежить набір студентів, а значить і навантаження викладачів.

Голова первинки технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя Оксана Кутко розповіла про особливості роботи профорганізації у колективі, не всі члени якого є спілчанами. Наголосила про необхідність проведення систематичної мотиваційної роботи.

Члени президії підтримали справедливе незадоволення викладачів ЗВО тим, що педагогічним працівникам дошкільної, загальної та позашкільної освіти підвищені ставки на два тарифні розряди, а вищу освіту уряд залишив поза увагою, тому схвалили запропонований головою обласної організації проект звернення до Прем’єр-міністра України В.Гройсмана з вимогою прискорити реалізацію абзацу п’ятого частини другої статті 61 Закону України «Про освіту» та забезпечити гідний рівень оплати праці педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти.

На засіданні розглянули також хід реалізації програми «Спілчани. Здоров’я і дозвілля». Заступник голови обласної організації Профспілки Оксана Піхурко ознайомила присутніх з підсумками реалізації обласної програми з оздоровлення у 2017 році та пропозиціями щодо удосконалення цієї роботи у наступні роки. Голова обласної організації профспілки Людмила Мокей запропонувала встановити відзнаку обласної профорганізації для структурних ланок за кращу роботу у сфері організації оздоровлення та відпочинку членів профспілки та їхніх дітей, а також розширити перелік закладів, з якими будуть укладатися договори на такі послуги, зокрема включити до нього санаторій-профілакторій «Пролісок» Львівської обласної організації галузевої Профспілки, санаторії «Черемош» (Моршин), «Хмільник» (Вінницька обл.). Також запропонувала вивчити можливості для організації влітку 2018 року родинного оздоровлення (батьки з дітьми) у приморських закладах України.

Ініціювати звернення до ФПУ та ЦК Профспілки щодо активізації дій з відновлення фінансування санаторно-курортного лікування та оздоровлення за рахунок коштів ФСС запропонував голова Гусятинської районної профорганізації Володимир Голубович.

З усіх питань засідання президії прийнято відповідні постанови.

Прес-центр облорганізації

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 42 гостей на сайті