Новини ..::.. ТАКА БАГАТА «ОСВІТЯНСЬКА СКРИНЯ»

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  червень 2020  »
пвсчпсн
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

ТАКА БАГАТА «ОСВІТЯНСЬКА СКРИНЯ»

PDF Друк

180028 В житті кожної людини завжди є щось найсокровенніше, найпотаємніше. Для багатьох освітян – це творчість: літературна, художня або музична. Адже у віршах, прозі, мелодії чи пісні вони мають змогу розповісти про власні почуття, про стан своєї душі.

 

Тернопільська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України, прагнучи допомогти талановитим освітянам краще реалізовувати свої духовні інтереси, вперше у 2004 році ініціювала видання літературного альманаху учителів Тернопілля «Освітянська скриня».

Саме завдяки цьому виданню понад 300 освітян області отримали можливість опублікувати свої творчі здобутки, заявити про себе як про творчі особистості.

Хоча з часу першого випуску альманаху пройшло вже 13 років, освітяни області не втратили інтересу до цього проекту, і поетична скарбничка обласної організації профспілки продовжує безперервно наповнюватися. Більше того, у виданні появилися нові рубрики: «Композиторська творчість педагогів Тернопілля» і «Наші гості – педагоги з України та Польщі». Сьогодні можна з гордістю стверджувати, що «Освітянська скриня» - унікальний мистецький проект нашої обласної організації галузевої Профспілки.

Навесні 2018 року заплановано провести презентацію сьомого випуску альманаху, темою якого став поетичний рядок: «Велика мрія України – живе в душі, бринить у серці…».

15 лютого 2018 року «Освітянська скриня» знову поповнилася. Цього разу – творчими доробками педагогів Борщівщини.

Борщівська районна організація профспілки працівників освіти спільно з відділом освіти, сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Борщівської РДА та відділами освіти усіх ОТГ району ініціювали видання першого літературно-мистецького альманаху «Борщівська освітянська скриня», і провели у день християнського свята Стрітення зустріч творчих освітян Борщівського краю.

Хвилина за хвилиною звучали поезія та проза, музичні твори, написані освітянами. Творчість стала їхньою життєвою необхідністю –потребою нести до людей його величність Слово, сповнене коханням, в якому бринить любов до матері, до рідної землі, до батьківського краю.

Поетів, літераторів, музикантів, усіх, хто творить серцем і душею вітали заступник голови обласної організації профспілки працівників освіти Оксана Піхурко, перший заступник голови Борщівської РДА Віктор Голубець, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Валерій Ромашенко, завідувач сектором культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Борщівської міської ради Ольга Журавінська, директор школи мистецтв Галина Онишко, завідувач комунальної установи «Борщівський районний методичний кабінет» Оксана Король.

Нехай від сьогодні «Борщівська освітянська скриня» повниться новими музичними творами, неповторними, чарівними поетичними образами того найдорожчого, чим сповнені наші серця і душі.

IMG_9313IMG_9175IMG_9200IMG_9490IMG_9462

 IMG_9404IMG_947002.18IMG_9224Прес-центр  облорганізації


 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 24 гостей на сайті