Новини ..::.. І РЕГІОНАЛЬНА СПАРТАКІАДА ЧЛЕНІВ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НА КРЕМЕНЕЧЧИНІ

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  травень 2018  »
пвсчпсн
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

І РЕГІОНАЛЬНА СПАРТАКІАДА ЧЛЕНІВ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НА КРЕМЕНЕЧЧИНІ

PDF Друк

180059З 2 по 4 квітня 2018 року на базі оздоровчого центру «Демос», Кременецької ЗОШ І-ІІІ ст. №4 та НВК «Сапанівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» проходила спартакіада працівників освіти Кременецького району, м. Кременця, Почаївської та Лопушненської ОТГ, організатором якої стала районна організація профспілки працівників освіти і науки України.

Участь у змаганнях взяли 13 команд із загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, ДНЗ «Кременецький професійний ліцей» та «Кременецький ботанічний сад».

На спортивних майданчиках кипіла справжня боротьба. У турнірах із шахів, шашок, настільного тенісу, волейболу та футзалу взяли участь понад 200 освітян.

У підсумку спартакіади було визначено переможців, які отримали дипломи, кубки та грошові винагороди.

ПЕРЕМОЖЦЯМИ СПАРТАКІАДИ СТАЛИ:

ШАХИ:

Жінки:

І місце – Наконечна О.( Почаївська ОТГ);

ІІ місце – Іваннікова Н. (ДНЗ КПЛ);

ІІІ місце – Антонюк Т. (НВК « Сапанівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»).

Чоловіки:

І місце – Лещук В. (Почаївська ОТГ), Брезицький В. (Почаївська ОТГ);

ІІ місце – Мельничук О. (Кременецький ботанічний сад), Дубчак А. (ДНЗ        «Кременецький професійний ліцей»);

ІІІ місце – Микуцький Ф. (Лопушненська ОТГ), Галушка А. (НВК «Старопочаїваська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»).

У командному заліку:

І місце – Почаївська ОТГ;

ІІ місце – ДНЗ «Кременецький професійний ліцей»;

ІІІ місце - НВК « Сапанівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ».

ШАШКИ:

Жінки:

І місце – Корчемна С. (Лопушненська ОТГ);

ІІ місце – Наконечна О. (Почаївська ОТГ);

ІІІ місце – Коробчук Л. (НВК «Старопочаїваська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»).

Чоловіки:

І місце – Собчук М. (Почаївська ОТГ), Синюк І. (ДНЗ «Кременецький професійний ліцей»);

ІІ місце - Паньків Б. ( ДНЗ «Кременецький професійний ліцей»), Галушка А. (НВК «Старопочаїваська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»);

ІІІ місце - Мельник В. (НВК « Сапанівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»), Савчук В. (НВК Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ»).

У командному заліку:

І місце – Почаївська ОТГ;

ІІ місце – ДНЗ «Кременецький професійний ліцей»;

ІІІ місце – НВК « Сапанівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ».

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС:

Жінки:

І місце – Ясінська І. (Плосківська ЗОШ І-ІІ ст.);

ІІ місце – Шпак Н. (ДНЗ «Кременецький професійний ліцей»);

ІІІ місце – Стецюк Н. (Лопушненська ОТГ).

Чоловіки:

І місце – Кондеус І. (НВК Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ»), Синюк В. (Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №4)

ІІ місце – Собчук В. (Почаївська ОТГ), Федоринчик М. (ДНЗ «Кременецький професійний ліцей»);

ІІІ місце - Дець М. ( Лопушненська ОТГ), Чемакевич О. (НВК «Сапанівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»).

У командному заліку:

І місце – ДНЗ «Кременецький професійний ліцей»;

ІІ місце – Почаївська ОТГ;

ІІІ місце – НВК Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ».

ВОЛЕЙБОЛ

І місце – Почаївська ОТГ;

ІІ місце – ДНЗ «Кременецький професійний ліцей»;

ІІІ місце – Кременецька ЗОШ №4.

ФУТЗАЛ

І місце – Почаївська ОТГ;

ІІ місце – Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №4;

ІІІ місце – ДНЗ «Кременецький професійний ліцей».

У загальнокомандному заліку перемогу у спартакіаді отримали:

І місце – об’єднана команда Почаївської ОТГ;

ІІ місце – команда ДНЗ «Кременецький професійний ліцей»;

ІІІ місце – команда Кременецької ЗОШ І-ІІІ ст. №4.

180061180060180062180063180064180065

 

 

 

 

 

 

 

Лілія ЧЕЧУРІНА, голова Кременецької районної організації профспілки працівників освіти і науки України

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 45 гостей на сайті