Новини ..::.. ЯК АТЕСТУВАТИ ТА ОПЛАЧУВАТИ ПРАЦЮ ПЕДАГОГІВ, ЯКІ ВИКЛАДАЮТЬ КІЛЬКА ПРЕДМЕТІВ?

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  жовтень 2018  »
пвсчпсн
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

ЯК АТЕСТУВАТИ ТА ОПЛАЧУВАТИ ПРАЦЮ ПЕДАГОГІВ, ЯКІ ВИКЛАДАЮТЬ КІЛЬКА ПРЕДМЕТІВ?

PDF Друк

180071Як мають атестуватися педагоги, які викладають кілька предметів, та як оплачується їхня робота.

З ЯКОГО ПРЕДМЕТА АТЕСТУВАТИСЯ?

Відповідно до п. 3.25 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 6.10.2010 № 930, вчителі, які мають педагогічне навантаження з кількох предметів, атестуються з того предмета, який викладають за спеціальністю.

 

У цьому випадку присвоєна кваліфікаційна категорія поширюється на все педагогічне навантаження. Необхідною умовою при цьому є підвищення кваліфікації з предметів інваріантної складової змісту загальної середньої освіти.

Інваріантна складова змісту загальної середньої освіти – це та складова, яка сформована на державному рівні та є спільною для всіх загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від підпорядкування і форм власності.

ЯК ПІДВИЩУВАТИ КВАЛІФІКАЦІЮ?

Міністерством освіти і науки України у листі від 26.01.2011 №1/9-44 наголошено, що органи управління освітою спільно з інститутами післядипломної педагогічної освіти повинні планувати курси підвищення кваліфікації вчителів, які викладають два і більше навчальних предметів, застосовуючи очно-дистанційні, дистанційні, варіативні та інші форми навчання, які б органічно взаємоузгоджувалися з процедурою атестації педагогічних працівників.

ЯК МАЮТЬ ОПЛАЧУВАТИ?

Згідно з п. 6.1 Типового положення про атестацію, нарахування заробітної плати відповідно до присвоєної за результатами атестації кваліфікаційної категорії здійснюється з дня прийняття рішення атестаційною комісією.

Тож вчителям, які підвищили кваліфікацію з предметів інваріантної складової змісту загальної середньої освіти, присвоєна атестаційною комісією кваліфікаційна категорія поширюється на все педагогічне навантаження.

ЧИ ПОТРІБНО ПРОХОДИТИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ З ПРЕДМЕТІВ ВАРІАТИВНОЇ СКЛАДОВОЇ?

Щодо предметів варіативної складової, то Типовим положенням про атестацію не передбачено вимоги щодо обов’язковості проходження вчителями, які ведуть ці предмети, підвищення кваліфікації. У цьому випадку кваліфікаційна категорія поширюється на педагогічне навантаження варіативної складової, незалежно від підвищення кваліфікації.

Джерело ETCETERA, 

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 51 гостей на сайті