Новини ..::.. ВІТАЄМОЗ ЮВІЛЕЄМ!

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  червень 2020  »
пвсчпсн
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

ВІТАЄМОЗ ЮВІЛЕЄМ!

PDF Друк

180138Сьогодні особливий ювілей відзначає голова Теребовлянської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Дмитро Максимович СЛОБОДЯНЮК, якого саме 30 жовтня 40 років тому освітяни Теребовлянщини вперше обрали на цю посаду.

Пліч-о-пліч із спілчанами Дмитро Максимович проходив через усі випробування, які посилало життя: суспільні потрясіння, невиплату заробітної плати, різного роду реформи й оптимізації. І завжди саме він був справжнім другом і захисником для освітян, тим, хто знаходив відповіді на найважчі питання, допомагав розв’язати професійні й побутові проблеми, казав добре слово у найнеобхідніший момент, першим вітав з досягненнями і нагороджував за успішну працю.

Активна життєва позиція, багаторічний самовідданий і наполегливий труд та професіоналізм Д.М.СЛОБОДЯНЮКА високо оцінені профспілковою спільнотою – він неодноразово нагороджувався грамотами Федерації Профспілок України, ЦК Профспілки працівників освіти і науки України, обласної організації Профспілки, Тернопільської обласної ради. У 2003 й 2010 роках Дмитро Максимович відзначений нагрудними знаками Федерації профспілок України «Профспілкова відзнака» й «Заслужений працівник профспілок України», а у 2013 році – дипломом ЦК Профспілки працівників освіти і науки України за вагомий внесок в оздоровлення й відпочинок дітей спілчан.

Нині уся профспілкова освітянська родина щиро вітає свого колегу – шановану, мудру, добру людину, надійного товариша із трудовим ювілеєм. Зичимо Вам, Дмитре Максимовичу, міцного здоров’я, успіхів у нелегкій роботі із захисту прав освітян, здійснення всіх задумів, добра і злагоди у родині ще на довгі роки.

Прес-центр обласної організації

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 11 гостей на сайті