Новини ..::.. РОБОЧИЙ ВІЗИТ У СКАЛАТ

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  травень 2020  »
пвсчпсн
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

РОБОЧИЙ ВІЗИТ У СКАЛАТ

PDF Друк

190005Забезпечення ефективного функціонування первинних профспілкових організацій в закладах та установах освіти, які знаходяться у комунальній власності об’єднаних територіальних громад, з початку адміністративно-територіальної реформи стало одним із пріоритетних завдань діяльності Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Голова обласної організації Людмила Мокей, в.о.голови Підволочиської районної організації Анатолій Павлів та юрисконсульт обласної організації Степан Кушик відвідали 17 січня ц.р. Скалатську об’єднану територіальну громаду.

Під час відвідин проведено зустріч із адміністрацією Скалатської опорної школи та головою первинної профорганізації, а саме: директором закладу освіти Розмаїтим Юрієм, його заступниками Чирибою Василем та Лещишин Богданою, головою первинки Колісник Наталією.

Голова обласної організації зупинилася на основних питаннях діяльності галузевої Профспілки в сучасних умовах, а юрисконсульт надав необхідну консультацію щодо вдосконалення внутрішньоспілкової роботи профкому, акцентував на необхідності узгоджувати спільні дії адміністрації та профспілкового комітету у питаннях дотримання трудових прав та інтересів прав освітян.

Приємно, що обговорення таких важливих питань проходило в присутності начальника відділу освіти Скалатської міської ради Добеньки Тетяни, головного спеціаліста Катрусяка Віктора, методиста з кадрових питань Кіляровської Наталії.

Також надано практичну допомогу з питань створення первинної профорганізації відділу освіти Скалатської міської ради та його структурних підрозділів.

Прес-центр обласної організації

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 88 гостей на сайті