Новини ..::.. РАЗОМ ЗМІНЮЄМО ПРОФТЕХОСВІТУ

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  липень 2020  »
пвсчпсн
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

РАЗОМ ЗМІНЮЄМО ПРОФТЕХОСВІТУ

PDF Друк

Голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Людмила Мокей 18 квітня взяла участь у проведенні обласного конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання закладів професійно-технічної освіти, який відбувся у торгово-розважальному центрі «Подоляни» (м.Тернопіль).

Увага обласної освітянської профспілки до професійно-технічної освіти не випадкова, адже третя частина таких закладів області перебуває у її складі (7 із 21).

Конкурс фахової майстерності підтвердив, що учасники конкурсу добре володіють тонкощами професії та вміють навчити дітей. Виставки робіт з професій, портфоліо кожного учасника, практичне виконання конкурсних робіт, а також теоретичні тестування довели, що ми можемо гордитися нашими освітянами. Руки МАЙСТРІВ готові до прекрасних перетворень, ЗНАННЯ, які вони передають молоді, - надійні. Все це допоможе впроваджувати у професійній освіті прогресивні зміни.

Визначено переможців, усі отримали достойні нагороди! Управління освіти і науки обласної державної адміністрації спільно із керівниками та працівниками закладів профтехосвіти при підтримці обласної профорганізації зуміли створити надзвичайно щиру, спокійну та дружелюбну атмосферу, таку, що конкурсанти, організатори та запрошені ще довго не хотіли залишати торгово-розважальний центр «Подоляни», а прискіпливо оглядали, любуючись, кожну модельну зачіску, колекції одягу. А ще – робили фото як з друзями, колегами, так і колективні.

Серед конкурсантів-переможців – голова первинної профспілкової організації Тернопільського центру професійно-технічної освіти Олена Гефко.

Прес-центр обласної організації

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 583 гостей на сайті