Новини ..::.. НАВЧАННЯ ЗАДЛЯ РОЗВИТКУ ТА ПОЗИТИВУ

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  вересень 2019  »
пвсчпсн
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

НАВЧАННЯ ЗАДЛЯ РОЗВИТКУ ТА ПОЗИТИВУ

PDF Друк

Tern_senimar-177_1 Керівники виборних профорганів обласної організації профспілки освітян Тернопільщини взяли участь у роботі семінару, який тривав з 15 по 17 травня 2019 року.

Голова обласної організації, відкриваючи засідання, відмітила: «Профспілковому лідеру, здійснюючи правовий та соціально-економічний захист спілчан, необхідно вміти орієнтуватися у різних нормативно-правових актах.

Також у щоденній профспілковій діяльності піклуватися про відновлення життєдіяльності та покращення здоров’я працівників закладів освіти, організовувати їхнє дозвілля, а іноді, під час розв’язання конфліктних ситуацій, вміти не тільки їх злагоджувати, обравши правильний вектор вирішення, але й самому володіти навичками стресостійкості. Тому програма нашого семінару досить насичена та різноманітна».

Саме тому учасники семінару із заступником начальника управління ФСС Григорієм Радзіхом обговорили особливості виплати допомоги за державним соціальним страхуванням з тимчасової втрати працездатності, організації роботи комісій із соціального страхування у закладах освіти, а з начальником відділу нагляду управління Держпраці Петром Гичкою - актуальні питання трудового законодавства та практичні аспекти підготовки закладу освіти до перевірки фахівцями Держпраці. Завідувачка відділу інформаційного забезпечення та комунікацій ЦК галузевої Профспілки Інна Михальченко навчала профактив основам медіаграмотності, тобто аналізу та критичному сприйняттю швидкісного інформаційного потоку, щоб розрізняти фейки й маніпуляції у ЗМІ, а також акцентувала на важливості уміти правильно й оперативно інформувати освітянське середовище про діяльність профспілкових організацій. Готуючись до проведення звітно-виборної кампанії у 2019-2020 роках, голови профспілкових організацій отримали для використання у роботі збірник документів та методичних доробок, які рекомендовано для проведення звітів і виборів. Практичну частину заходу доповнили тренінги із стресостійкості та секретів успіху профспілкового лідера, які провела практикуючий психолог і психотерапевт Ольга Денисова

Робота семінару проходила у форматі занять у двох секціях: голів районних, міських та первинних профорганізацій, які знаходяться у сфері обслуговування ради обласної організації, та голів первинних профорганізацій студентів. Перший день навчалися у стінах Будинку профспілок області, а наступного дня учасників семінару радо вітали у Тернопільському національному педагогічному університеті. Незважаючи на величезну зайнятість, адже у цей день у ТНПУ ім.В.Гнатюка проходило ХХ ювілейне засідання Консорціуму українських та Варшавського університетів, ювілейна конференція на географічному факультеті та інші урочисті заходи, ректор Богдан Буяк знайшов час завітати й до профспілковців. У вітальному слові ректор висловив велику підтримку профспілковому руху, зазначивши, що первинки працівників та студентів закладу, який очолює, є титульними організаціями для Тернопільської галузевої Профспілки, тому він гордиться високим рівнем співпраці, який вже багато років налагоджено між керівництвом ТНПУ ім. В.Гнатюка та ТООППОН України.

Профспілковий флешмоб «З вишиванкою – в серці!», організований за ініціативою Людмили Мокей на підтримку Всесвітнього дня вишиванки, став справжньою родзинкою семінару.

Прес-центр обласної організації

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 278 гостей на сайті