Новини ..::.. ТРАДИЦІЙНИЙ ПОЧАТОК НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  жовтень 2020  »
пвсчпсн
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

ТРАДИЦІЙНИЙ ПОЧАТОК НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

PDF Друк

190074Традиційним серпневим заходом розпочався новий навчальний рік для управлінців-освітян на Тернопіллі.

21 серпня 2019 року в актовій залі ОМК «Політехнік» Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя керівники місцевих органів управління освітою, керівники місцевих методичних установ, директори інклюзивно-ресурсних центрів, опорних шкіл, закладів інституційного догляду та виховання дітей, керівники закладів вищої, професійної, позашкільної освіти, очільники територіальних профспілкових організацій

зібралися на розширене засідання колегії управління освіти і науки облдержадміністрації з єдиним порядком денним: «Про підсумки роботи галузі освіти області у 2018/2019 навчальному році та завдання на 2019/2020 навчальний рік».

Прослухавши змістовну доповідь начальниці управління освіти Ольги Хоми, її співдоповідачів директорки ДНЗ «Кременецький професійний ліцей» Марії Яськевич, учителя початкових класів Збаразької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Наталії Флінти та директорки інклюзивно-ресурсного центру Шумської міської ради Олени Гром’як учасники зібрання ще раз переконалися, що для багатьох з них Нова українська школа вже стала сенсом життя! І сьогодні вже всі зрозуміли, що реформу в освіті не зупинити, а потрібно неодмінно рухатися вперед.

У роботі колегії взяв участь директор департаменту акредитації та моніторингу Державної служби якості освіти України Іван Юрійчук, котрий представник начальника новоствореного управління ДСЯО Наталію Моравську, а також ознайомив присутніх із основними етапами розбудови системи забезпечення якості освіти в Україні й запросив засновників закладів освіти, керівників місцевих органів управління освітою, галузеву профспілку до конструктивної співпраці.

Після офіційного засідання колегія робота продовжилася у секціях.

Профспілкові лідери розглянули низку питань, котрі хвилюють освітянський загал сьогодні, та обговорили подальші плани роботи організації, її структурних ланок на вересень 2019 року. Зокрема: голова обласної організації Людмила Мокей акцентувала увагу на аналізі виплати заробітної плати працівникам освіти Тернопільщини за період літніх відпусток, прокоментувала положення постанов Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 року № 695 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11 січня 2018 р.№ 22» (підвищення посадових окладів на 10% з 01.09.2019) та №694 «Про внесення змін до Порядку надання щорічної основної відпустки педагогічним працівникам». Особливу увагу було звернуто на лист Міністерства фінансів України «Про підвищення ефективності використання бюджетних коштів у сфері освіти і науки» від 31.07.2019 № 07010-04-3/19654, котрим пропонується ряд заходів, які неминуче можуть призвести до скорочення педагогічних ставок, масового закриття закладів освіти та зриву освітнього процесу в школах. Присутні ознайомилися із позицією Всеукраїнського профспілкового об’єднання освітян, викладену у листі до Кабінету Міністрів України та галузевого Міністерства, стосовно рекомендацій фінансистів.

Визнання неконституційними положень законодавчих актів, які регулюють питання призначення пенсії за вислугу років педпрацівникам вкотре загострили бажання педагогів скористатися таким видом пенсії. Однак сьогодні необхідне нормативно-правове врегулювання порядку їхнього призначення та визначення права на оформлення такого виду пенсії особам, котрі звертаються після винесення Рішення Конституційного Суду України. Таке роз’яснення ЦК Профспілки надав Пенсійний фонд України у листі від 30.07.2019 № 23073/06-10, з яким й ознайомилися голови територіальних профорганізацій.

Головний спеціаліст обласної організації Ольга Лапіна нагадала порядок подання звітності щодо проведення оздоровлення спілчан та їхніх дітей, ознайомила із Положенням проведення XLIX Кубку з видів спортивного туризму серед працівників освіти Тернопільщини, який має відбутися 18-20 вересня 2019 року.

Керівники виборних профорганів структурних ланок обласної організації обговорили також інші питання внутріспілкової діяльності

Прес-центр обласної організації

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 35 гостей на сайті