Новини ..::.. ГАЛУЗЕВА ПРОФСПІЛКА ТА ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЯКОСТІ ОСВІТИ: ТОЧКИ ДОТИКУ

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  жовтень 2020  »
пвсчпсн
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

ГАЛУЗЕВА ПРОФСПІЛКА ТА ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЯКОСТІ ОСВІТИ: ТОЧКИ ДОТИКУ

PDF Друк

190095

12 вересня 2019 року відбулася зустріч керівників територіальних організацій профспілки працівників освіти Тернопільщини із начальником управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області Наталією Моравською.

На початку розмови голова обласної організації Людмила Мокей зазначила, що ідея провести таку зустріч виникла у відповідь на пропозицію управління Державної служби якості освіти щодо встановлення партнерських стосунків

між службою та Тернопільською обласною організацією профспілки працівників освіти і науки України з метою об’єднання зусиль для досягнення спільної мети з реалізації завдань імплементації новітнього освітнього законодавства, налагодження подальшої співпраці у ході здійснення заходів проведення інституційного аудиту, державного нагляду (контролю) закладів освіти щодо дотримання ними вимог законодавства про освіту, розгляду звернень громадськості та залучення фахових спеціалістів до вивчення питань соціального захисту учасників освітнього процесу, проведення спільних заходів для підтримки освітньої реформи.

Наталія Степанівна ознайомила присутніх із завданнями Державної служби, розповіла про нові форми оцінювання якості роботи закладів загальної середньої освіти, дошкільної, позашкільної, професійно-технічної освіти, роль цієї інституції у проведенні сертифікації педагогічних працівників.

Особливо зацікавили присутніх питання налагодження внутрішньої системи якості освіти у школах, відбору освітніх експертів з числа педагогів області, які будуть залучатися для проведення інституційного аудиту та заходів державного нагляду у закладах освіти Тернопілля.

«Служба якості освіти та галузева профспілка налаштовані на активну співпрацю задля створення і розбудови нової української школи, підвищення якості освіти в державі, створення комфортних умов праці педагогічних працівників» – сказала Н. Моравська.

На завершення дружньої та фахової розмови Людмила Іванівна акцентувала увагу присутніх на тому, що співпраця з управлінням Державної служби якості освіти стане особливо корисною у період реформування адміністративно-територіального устрою та проведення децентралізації регіону в частині реалізації органами місцевого самоврядування освітньої політики.

190098190097190096

Прес-центр обласної організації

ГАЛУЗЕВА ПРОФСПІЛКА ТА ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЯКОСТІ ОСВІТИ: ТОЧКИ ДОТИКУ
 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 34 гостей на сайті