Новини ..::.. ЗМАГАННЯ ОСВІТЯН-ТУРИСТІВ

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  жовтень 2020  »
пвсчпсн
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

ЗМАГАННЯ ОСВІТЯН-ТУРИСТІВ

PDF Друк

190100Восени щороку проходять традиційні туристські змагання серед освітян Тернопілля. Цьогорічний ХLІХ (49) Кубок з видів спортивного туризму, присвячений Міжнародному дню миру, відбувся з 18 по 20 вересня на околиці села Чернихівці Збаразького району.

Вшануванням пам’яті воїнів-захисників, що полягли, відстоюючи територіальну цілісність, мир та майбутнє українського народу, вже з перших хвилин розпочалося урочисте відкриття змагань. Головний суддя Кубку Роман Романишин сказав: «У час, коли Україна перебуває у довготривалій війні з окупаційною армією Росії, яка анексувала частину українських земель, проведення такого заходу є особливо необхідним. Адже ці змагання є вишколом серед освіченої частини суспільства, основна місія якої – формувати високий рівень патріотичної свідомості та стійку національну позицію своїх учнів - майбутніх творців української держави.

У вітальному слові голова обласної організації Людмила Мокей зазначила: «Нас знову зібрав чудовий край Тернопільщини. Багато героїчного і трагічного було у його віковій історії. Тому й не дивно, що цей край став символом народної звитяги, а історичні події, які відбувалися на Збаражчині, мов у дзеркалі, відбивають історію нашої держави. Хоча й пройшли роки, навіть цілі століття, але наша українська держава, на жаль, змушена вести боротьбу за незалежність. Сьогодні для кожного українця слово МИР має дуже велику вагу. Бо кожен з нас з нетерпінням чекає завершення війни на Сході».

Три дні учасники демонстрували свої технічні навички, вміння швидко реагувати на ситуацію, старалися виручати один одного та не втрачати жагу до перемоги. Впродовж першого дня змагань учасники випробовували свої сили на дистанції з туристського тріатлону де було поєднано три види туризму (пішохідний, велосипедний, водний) в одну дистанцію. На цій дистанції перше, друге та третє місце вибороли команди Тернопільського, Зборівського та Козівського районів.

Наступні дні учасники випробовували свої вмілості з видів туризму: пішохідного - на короткій командній дистанції «смуги перешкод»; велосипедного - на комплексній дистанції «тріал», «фігурне водіння велосипеда», «велокрос»; водного - на командній дистанції «слалом». Відповідно з кожного виду серед 10 команд визначили переможців. Так з виду «пішохідний туризм» перше, друге та третє місця відповідно посіли команди Тернопільського, Козівського, Кременецького районів.

Долаючи водні плеса р. Гнила Гнізна водні туристи продемонстрували такий результат – перемогу здобули команда міста Чорткова, а друге і третє місця відповідно поділили Заліщицький та Зборівський райони.

Переможцями велосипедних змагань стали учасники із Збаразького району, а зовсім трошки не вистачило до абсолютного лідерства командам Кременецького та Тернопільського районів, які позаяк продемонстрували чудовий результат і посіли відповідно друге та третє місця.

Під час урочистої церемонії закриття змагань голова обласної організації вручила командам-переможцям окрім нагород ще й сертифікати на профспілкові премії за спортивний туризм.

Прес-центр обласної організації

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 21 гостей на сайті