Новини ..::.. 200-ЛІТНІЙ ЮВІЛЕЙ ВИЩОЇ ШКОЛИ У КРЕМЕНЦІ

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  жовтень 2020  »
пвсчпсн
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

200-ЛІТНІЙ ЮВІЛЕЙ ВИЩОЇ ШКОЛИ У КРЕМЕНЦІ

PDF Друк

190120Минуло вже більше двохсот років відтоді як у життєпис м. Кременець вперше було внесено відомості про заклад освіти. В історичних документах кожен, кому не є байдужим минуле і майбутнє нашого краю, може віднайти згадки про Кременецькі гімназію, ліцей, семінарію, учительський та педагогічний інститути, педагогічне училище, педагогічний коледж, гуманітарно-педагогічний інститут, обласну гуманітарно-педагогічну академію імені Тараса Шевченка.

«Без належної освіти держава, народ і культура не мають майбутнього. Саме ефективна освіта є тим імпульсом, який пробуджує творчість, спонукає людину до дії, виховує гідність і патріотизм.

Для жителів Тернопілля слова «Кременець» і «вчитель» пов’язані нерозривно. Адже саме звідси вже так багато років приходять на роботу у дитсадки, школи, училища, виші України молоді, грамотні, готові до змін і творчої роботи педагоги – ті, від кого багато в чому залежить, яким буде наше суспільство завтра, які напрями розвитку вибере, підвалини якого майбутнього закладе» – саме такими словами розпочала свій виступ на засіданні урочистої академії, яка відбулася в Кременецькій ОГПА ім. Тараса Шевченка 18 жовтня 2019 року, заступник голови обласної організації Оксана Піхурко.

Привітавши працівників та студентів вишу з чудовим ювілеєм Піхурко О.В. вручила ректору Кременецької ОГПА А.М.Ломаковичу символічний подарунок – книгу для продовження літопису закладу.

«Хай не міліє наукова криниця Кременецької гуманітарно-педагогічної академії! Хай роки не пригашують властивих її колективу енергії, невтомності й наполегливості!

Нехай людська повага й вдячність, надійна підтримка освітянської спільноти завжди будуть з вами!» – побажала на завершення п.Оксана.

Прес-центр обласної організації

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 62 гостей на сайті