Новини ..::.. ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ЗВІТНО-ВИБОРНА КАМПАНІЯ У ПЕРВИНКАХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ЗАЛІЩИЦЬКОГО РАЙОНУ

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  жовтень 2020  »
пвсчпсн
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ЗВІТНО-ВИБОРНА КАМПАНІЯ У ПЕРВИНКАХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ЗАЛІЩИЦЬКОГО РАЙОНУ

PDF Друк

19014125 листопада у проведенні звітно-виборних зборів первинної профорганізації ЗОШ І-ІІІ ступенів смт.Товсте взяла участь голова обласної організації галузевої Профспілки Людмила Мокей, яка розповіла присутнім про основні напрямки діяльності галузевої Профспілки та обласної організації як її структурної ланки.

Особливий інтерес викликала інформація щодо ситуації навколо законопроекту «Про повну загальну середню освіту» та профспілкові дії щодо збереження державних гарантій педагогічних працівників, а також презентація головою обласної організації мотиваційних листівок «Залежність росту заробітної плати від активності галузевої Профспілки», «Рада трудового колективу чи профспілка?!», «З Профспілкою – дешевше» (про програму «Спілчани. Здоров’я та дозвілля»).

Варто зазначити, що профорганізація цього закладу є однією із найкращих в структурі обласної організації. Велика заслуга в цьому голови первинки Мирослава Зайця, який очолював її впродовж двадцятирічного терміну.

Тож цікавими та змістовними були доповідь про роботу профкому школи за звітний період, доповідь голови ревізійної комісії та виступи спілчан.

190140Активну участь в обговоренні взяли: учитель школи Володимир Полевий, директор Марія Окопняк.

У виступах, запитаннях спілчани порушували деякі проблемні питання: зменшення виплати надбавки за престижність до 10%, відсутність коштів освітньої субвенції для винагороди за сумлінну працю та зразкове виконання професійних обов’язків, стягнення плати з педпрацівників за бактеріологічні дослідження під час проходження медичних оглядів, недостатній рівень заробітної плати, спроби замінити атестацію педагогів на обов’язкове проходження сертифікації тощо.

Цього ж дня звітно-виборні збори відбулися у ЗОШ І-ІІІ с.Лисівці Заліщицького району, у яких взяв участь голова Заліщицької районної профорганізації Олексій Прогодюк та юрисконсульт обласної організації Степан Кушик.

Заслухавши звіти про роботу профкому та ревізійної комісії за 2014-2019 роки, обговоривши їх, члени профспілки обрали діючого голову первинки Галину Білоногу на новий період, оновили склад профспілкового комітету та ревізійної комісії.

Користуючись присутністю юрисконсульта, члени профспілки Лисівської школи отримали кваліфіковану відповідь на ряд хвилюючих їх запитань. Зокрема: щодо особливостей виходу педпрацівників на пенсію за вислугу років після висновку Конституційного Суду, порядку надання відпусток, у т.ч. й вихователям-дошкільникам з 1 січня 2020 року, встановлення надбавки за престижність педагогічної праці учителям іноземної мови, які працюють у початкових класах за програмою НУШ тощо.

У той же день під час зустрічі із працівниками закладу дошкільної освіти села Лисівці прийнято рішення про створення первинної профорганізації. Отож склад Заліщицької районної профорганізації збільшився на одну первинну організацію (21 спілчанин).

Прес-центр обласної організації

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 14 гостей на сайті