Новини ..::.. САРАНЧУКИ ОТГ ТА ПРОФСПІЛКА

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  жовтень 2020  »
пвсчпсн
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

САРАНЧУКИ ОТГ ТА ПРОФСПІЛКА

PDF Друк

190138Роль та місце освітянських профспілкових організацій в умовах адміністративно-територіального реформування стало чи не найбільш актуальним питанням, яке однаково турбує як профспілкових активістів та працівників, так і керівників закладів освіти, переданих у комунальну власність створених об’єднаних територіальних громад.

Незважаючи на поодинокі деструктивні спроби окремих керівників громад, органів управління освітою, створених в них, чи закладів освіти, структуру Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України збережено. Адже позиція членів ради обласної організації є незмінною - до завершального етапу проведення адміністративно-територіальної реформи зберігати діючу структуру, що не допустить дроблення та послаблення профспілкового руху, «привласнення» профорганізацій місцевими керівниками, узалежнення голів профорганізацій закладів освіти громади від адміністративного впливу органів місцевого самоврядування.

19013927 листопада голова обласної організації Людмила Мокей, юрисконсульт Степан Кушик зустрілися із керівниками закладів освіти Саранчуківської ОТГ Бережанщини саме з цією метою – донести до них позицію обласної організації щодо діяльності профспілкових організацій в умовах реформ.

Предметна розмова відбулася за участю голови громади Володимира Петровського, начальника відділу освіти Ярослава Горохівського та голови обласної ради профспілок Тернопільщини Андрія Присяжного.

Досягнуто порозуміння та обговорено інші актуальні питання профспілкової діяльності й нововведення у освітню галузь.

Прес-центр обласної організації

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 17 гостей на сайті