Новини ..::.. ПІДСУМКИ РОКУ ПІДВЕДЕНО

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  жовтень 2020  »
пвсчпсн
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

ПІДСУМКИ РОКУ ПІДВЕДЕНО

PDF Друк

191210Рада Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України обговорила на черговому засіданні 12 грудня 2019 року хід звітно-виборної кампанії в структурних ланках.

Голова обласної організації Людмила Мокей зазначила, що станом на 1 грудня звітно-виборні збори, конференції відбулися майже у 50% первинок.

Повністю відзвітували та обрали новий актив первинні профорганізації закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти Заліщицького району.

Підходить до завершення звітно-виборна кампанія у ППО Теребовлянської, Монастириської, Шумської, Кременецької, Чортківської районних та Чортківської міських організацій.

Керівники виборних профспілкових органів під час звітно-виборних зборів у первинних ланках інформують спілчан про діяльність галузевої Профспілки, звертають особливу увагу на необхідність збереження цілісності, єдності усіх організаційних ланок. Критичні зауваження та пропозиції, висловлені на звітно-виборних зборах первинних організацій, в першу чергу, стосуються рівня заробітної плати працівників, фінансування освітньої галузі та соціально-економічного захисту.

У розпочатій звітно-виборній кампанії не було зафіксовано фактів деструктивного втручання керівників закладів освіти, представницьких органів об’єднаних територіальних громад у діяльність первинних профорганізацій. Загалом збори та конференції в організаційних ланках проходять відповідно до Статуту Профспілки, інструкції та методичних рекомендацій. Роботу виборних профорганів визнано задовільною. Проблемних ситуацій щодо процедурних питань не виникало.

З метою якісної підготовки до звітно-виборної кампанії, змістовного інформування спілчан про діяльність галузевої Профспілки керівництвом та виконавчим апаратом обласної організації узагальнено та підготовлено необхідні інформаційні матеріали.

У цей же день перед засіданням ради члени президії обговорили хід реалізації програми обласної організації «Спілчани. Дозвілля та здоров’я» за 2016-2019 роки; підбили підсумки проведення спартакіади з видів спорту серед освітян - членів Профспілки Тернопільської області у 2019 році; проаналізували процес створення первинних профспілкових організацій в опорних закладах загальної середньої освіти ТООППОНУ.

За результатами розгляду питань порядку денного схвалено відповідні постанови.

Завантажити...

Прес-центр обласної організації

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 66 гостей на сайті