Новини ..::.. СПОРТИВНІ ПЕРЕМОГИ 2019 РОКУ

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  жовтень 2020  »
пвсчпсн
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

СПОРТИВНІ ПЕРЕМОГИ 2019 РОКУ

PDF Друк

190154У підсумку проведення ІІІ Всеукраїнської спартакіади серед членів профспілки наша обласна організація нагороджена дипломом за активну участь.

Основними завданнями спартакіади було визначено: популяризацію здорового способу життя, розвиток популярних видів спорту, встановлення й зміцнення дружніх стосунків серед працівників галузі, виявлення найсильніших команд і кращих спортсменів для участі у всеукраїнських турнірах, а також організацію змістовного відпочинку та дозвілля.

Обласні змагання проводились  5 видів спорту - шахи, теніс настільний, плавання, футзал, волейбол .

Загалом у спартакіаді взяли участь 8 первинних профорганізацій прямого підпорядкування,1 міська та 16 районних організацій профспілки. До участі у турнірах було залучено 314 осіб з числа спілчан.

Обласна спартакіада з видів спорту серед членів Профспілки працівників освіти і науки України Тернопільської області розпочалася із турніру з активних шахів, який відбувся 2 лютого 2019 року у шахово-шашковому клубі ФСТ «Україна».

Участь у турнірі взяли команди 11 районних організацій профспілки, первинних профорганізацій ТНТУ ім. Івана Пулюя, Технічного коледжу ТНТУ ім. Івана Пулюя, Гусятинського коледжу ім. Івана Пулюя та Тернопільського ВПУ технологій і дизайну.

У командному заліку виступили Гусятинська, Зборівська, Кременецька, Лановецька, Монастириська, Підволочиська, Теребовлянська та Тернопільська районні організації профспілки.

По одному представнику для участі в особистому заліку направили Бучацька, Заліщицька та Козівська районні організації.

За першість змагалися 27 учасників, серед яких 10 жінок та 17 чоловіків.

Незалежне суддівство здійснювали представники шахово-шашкового клубу ФСТ «Україна» ТРЕМБИЧ Валерій Анатолійович, суддя Республіканської категорії, та ІСКРА Олег Володимирович, суддя Першої категорії.Змагання проводилися відповідно до Правил Шахової гри ФІДЕ (для активних шахів).

У командному заліку призові місця розподілилися таким чином:– ППО ТНТУ ім.І.Пулюя (І місце); Кременецька РОП (ІІ місце); Теребовлянська РОП (ІІІ місце).

Серед жінок І місце виборола БОДАК Світлана В’ячеславівна, учитель іноземної мови Теребовлянського навчально-виховного комплексу, ІІ місце – НАКОНЕЧНА Олена Миколаївна, культорганізатор Почаївського будинку дитячої творчості та спорту Кременецького району, і ІІІ місце – ВАЛЬЧАК Наталія Володимирівна, старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту ТНТУ ім.Івана Пулюя.

Переможцями серед чоловіків стали: ПОДОЛЬСЬКИЙ Ігор Зіновійович (І місце), викладач кафедри фізичного виховання та спорту ТНТУ ім. Івана Пулюя, СУШИРИБА Богдан Іванович (ІІ місце) – учитель Бучацького колегіуму ім.Св.Йосафата та ЛЕЩУК Валентин Анатолійович(ІІІ місце) – керівник гуртків Почаївського будинку дитячої творчості та спорту Кременецького району.

13 жінок і 16 чоловіків, які представляли Бережанську, Гусятинську, Заліщицьку, Збаразьку, Зборівську, Кременецьку, Лановецьку, Монастириську, Підволочиську, Теребовлянську, Чортківську, Шумську районні організації профспілки, а також первинні профорганізації Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя, Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка, ВП НУБІП України «Заліщицький аграрний коледж ім..Є.Храпливого», Тернопільського ВПУ технологій та дизайну, змагалися за звання переможців турніру.

Кращими у змаганнях з настільного тенісу стали команди Бережанської (І місце), Підволочиської (ІІ місце), Лановецької (ІІІ місце) та Кременецької (ІІІ місце) районних профорганізацій.

8-10 квітня 2019 року в Києві на базі спортивного комплексу Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова відбулися Всеукраїнські змагання з настільного тенісу, організовані ЦК Профспілки працівників освіти і науки України, учасниками яких стали 80 гравців із 16 регіонів (у т.ч. й команда Тернопільщини). За підсумками змагань, які проводилися за особисто-командним заліком, наша збірна показала дев’ятий результат.

26 березня 2019 року на базі спортивного комплексу «Політехнік» ТНТУ ім.І.Пулюя відбулися обласні змагання з плавання серед членів Профспілки працівників освіти і науки України Тернопільської області.

За звання кращих боролися плавці 10 команд, а в особистому заліку – 12 жінок та 18 чоловіків.

В загальному заліку переможцями стали команди ТНТУ ім.І.Пулюя (І місце), ТНПУ ім. В.Гнатюка (ІІ місце), ІІІ місце розділили команди Технічного коледжу ТНТУ ім.І.Пулюя та ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім. Є.Храпливого».

В особистому заліку серед жінок на дистанції 50 м вільним стилем призові місця поділили: БОСЮК Олена, ТНТУ ім.І.Пулюя (І місце);ВАЛЬЧАК Наталія, ТНТУ ім.І.Пулюя (ІІ місце);ПАСКЕВИЧ Ірина, Технічний коледж ТНТУ ім.І.Пулюя (ІІІ місце).

В особистому заліку серед чоловіків на тій же дистанції І місце розділили КУРКО Ярослав (ТНТУ ім.І.Пулюя) та КОРНІЄНКО Сергій (ТНПУ ім. В.Гнатюка), а ІІІ місце виборов ТОКАРЧУК Василь (ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім. Є.Храпливого»).

Після першості області з шахів, настільного тенісу та плавання було проведено змагання з командних видів спорту: волейболу та футзалу. Ці турніри відбувались у два етапи – спочатку у чотирьох групах, а потім – фінал в Тернополі.

04 травня 2019 року у спортивному залі Тернопільської ЗОШ №24 пройшов фінал волейбольного турніру, учасниками якого за підсумками групових відбіркових змагань стали команди з Бережанського, Монастириського, Кременецького, Тернопільського та Бучацького районів. Після доволі напружених поєдинків перемогу отримала команда Тернопільської РОП. Друге місце посіли освітяни з Кременеччини, третє – з Бережанщини.

В той же день в залі комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з футболу та інших ігрових видів спорту проведено фінальну частину змагань з футзалу, учасниками якої були освітяни з Бережанської, Підволочиської, Лановецької, Теребовлянської, Гусятинської та Борщівської районних профорганізацій. У підсумку переможцями стали спортсмени з Підволочищини, друге місце зайняли спілчани з Бережанського району, третє – у команди з Теребовлянщини.

Усі переможці обласного етапу спартакіади отримали нагороди (грамоти, медалі та грошові призи) від Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Збірні команди з футзалу (Підволочиська РОП) та волейболу (Тернопільська РОП),які стали переможцями обласного турніру, взяли участь у фіналі Всеукраїнських змагань.

За активну участь у Всеукраїнській спартакіаді за участь в чотирьох видах спорту (з п’яти можливих) нагороджено Тернопільську обласну організацію нагороджено Кубком Центрального Комітету Профспілки працівників освіти і науки України.

Переможці обласного етапу III Всеукраїнської спартакіади серед членів Профспілки працівників освіти і науки України за видами спорту

Вид спорту

МІСЦЕ

Шахи

І – ППО ТНТУ ім.І.Пулюя

ІІ – Кременецька РОП

ІІІ – Теребовлянська РОП

Теніс настільний

І - Бережанська РОП

ІІ – Підволочиська РОП

ІІІ – Кременецька РОП, Лановецька РОП

Плавання

І – ППО ТНТУ Ім.І.Пулюя

ІІ Місце – ППО ТНПУ Ім.В.Гнатюка

ІІІ Місце – ППО Технічного Коледжу,

ППО Заліщицького агроколеджу

Волейбол

І – Тернопільська РОП

ІІ – Кременецька РОП

ІІІ – Бережанська РОП

Футзал

І – Підволочиська РОП

ІІ– Бережанська РОП

ІІІ – Теребовлянська РОП

ПЕРЕМОЖЦЯМИ СПАРТАКІАДИ 2019 РОКУ У ЗАГАЛЬНОМУ ЗАЛІКУ СТАЛИ:

  • Підволочиську районну організацію Профспілки (диплом І ступеня),
  • Бережанську РОП (диплом ІІ ступеня),
  • Кременецьку РОП (диплом ІІІ ступеня).

У червні 2019 року збірна команда членів профспілки освітян з числа працівників вищої школи, очолювана Малярем Едуардом Імрейовичем, взяла участь у обласній літній спартакіаді серед команд галузевих профспілок та трудових колективів виробничої і соціальної сфер.

Змагання проходили в 5 видах спорту: міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки. На спортивних майданчиках Тернополя виступили понад 190 спортсменів з 12 галузевих профспілкових організації.

У складі збірної команди освітян виступили викладачі ТНЕУ, ТНПУ ім. В. Гнатюка та ТНТУ ім. І. Пулюя. У загальнокомандному заліку команда обласної організації профспілки працівників освіти і науки України стала переможцем.

Прес-центр обласної організації

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 65 гостей на сайті