Новини ..::.. ЗВІТУЄ КРЕМЕНЕЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  вересень 2020  »
пвсчпсн
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

ЗВІТУЄ КРЕМЕНЕЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ

PDF Друк

216Кременеччина розпочала період звітів та виборів у територіальних (районних, міських) організаціях, провівши 23 січня 2020 року свою конференцію.

Крім делегатів у роботі конференції взяли участь: Людмила Мокей – голова обласної організації, керівники органів управління освітою та закладів освіти району, міста, завідувач районним методичним кабінетом.

Звітуючи про роботу ради районної організації профспілки за 2015-2020 роки голова районної організації Лілія Чечуріна зазначила, що це був період початку кардинальних реформ в українському суспільстві, які визначали порядок денний усіх без винятку виборних профспілкових органів на тривалий час.

«Починаючи з 2015 року (першого року звітної каденції) і до тепер, наші спілчани, як і увесь український народ, живуть у чи не найскладніший і найвідповідальніший період, коли щоденне життя українців прямо чи опосередковано пов’язане із тими подіями, котрі відбуваються на Сході країни, котрі є продовженням Революції Гідності.

Ми живемо і працюємо у час різких нововведень та змін у суспільно-політичному житті країни, переходу до децентралізації повноважень органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Реформуються, у зв’язку з цим, міжбюджетні відносини, міняється законодавство», - зазначила очільниця профспілкової організації освітян Кременеччини. А також вона зауважила, що первинки змушені були координувати свою діяльність із районною організацією, відповідно, районна – із обласною, а відтак – розроблялися та узгоджувалися єдині дії усіх структурних ланок Профспілки у таких умовах. Коли були всі разом, то справлялися із викликами, проблемами більш-менш безболісно. У хаосі ж – спостерігалися протилежні процеси.

Лілія Іванівна у звітній доповіді змістовно охарактеризувала діяльність ради районної організації за минулу каденцію.

Цікавими були виступи голів первинних профорганізації Світлани Красовської (Професійний ліцей), Надії Букай (Ростоцька ЗОШ І-ІІ ст.), Марії Федоринець (гімназія №6).

Керівники органів управління освітою міста Надія Щербатюк та району Людмила Савіцька відзначили, що співпраця із районною профспілковою організацією, незважаючи на безліч проблем, була дієвою, конструктивною, спрямованою на позитивне вирішення інтересів працівників освіти.

Лілія Іванівна Ляшук пригадала той період, коли разом з профспілкою відстоювали збереження методичних служб.

Голова обласної організації Людмила Мокей високо оцінила роботу профспілкового об’єднання кременецьких освітян, відмітивши, що вони активні скрізь: на акціях протесту, за столом переговорів із роботодавцями, на різних мистецьких та спортивних заходах, в щоденних буднях та відпочинку. «Все під силу профспілковому активу закладів освіти Кременеччини, бо очолює його досвідчений профспілковець – Лілія Чечуріна», - такі слова очільниці обласної організації зал зустрів оплесками. І як підтвердження – Почесна грамота Профспілки працівників освіти і науки України Лілії Іванівні, яка також є членом Центрального комітету галузевої Профспілки.

За досягнення у вирішенні програмних і статутних профспілкових завдань, особистий внесок у розбудову та зміцнення профспілкової організації Л.Мокей вручила відзнаку ЦК Профспілки «Профспілковий лідер» голові первинної профспілкової організації Кременецького професійного ліцею Світлані Красовській та голові первинної профорганізації закладу дошкільної освіти №5 Лідії Корнійчук.

За особистий внесок у справу захисту соціально-економічних прав та гарантій спілчан Почесною грамотою обласної організації профспілки працівників освіти і науки нагороджено голову первинки спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №2 м. Кременця Валентину Борак, голову первинки Почаївського БДТС Тамару Гуріну, голову первинки Чугалівської ЗОШ І-ІІ ст. Віту Мишаківську, голову первинки ДНЗ м. Почаєва Ольгу Прадун, голову первинки Ридомильської ЗОШ І-ІІІ ст. Миколу Совича, голову первинки Кременецького ліцею ім.Н.Літописця Віру Малинську.

Символ взаєморозуміння і поваги у відносинах «роботодавець – профспілка» - почесний знак обласної організації «За соціальне партнерство» вручено директору НВК Гаївська ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ Лілії Кобилянській, директору Підлісецької ЗОШ І-ІІ ст. Галині Шевчук, директору Староолексинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Марії Довгополюк, директору Кушлинської ЗОШ І-ІІ ст., філії ОЗ Горинська ЗОШ І-ІІІ ст. Світлані Баканчук-Кравчун, директору Кременецької гімназії №6 Ользі Січковській.

Після привітання та вручення нагород Людмила Іванівна зупинилася на аналізі тих викликів, котрі несуть усім українцям урядові законопроекти про працю, про внесення змін до Кодексу законів про працю (щодо діяльності профспілок) тощо. Поряд з цим розповіла про вже вжиті ФПУ заходи, спрямовані на недопущення погіршення трудових прав найманих працівників.

«Ми можемо отримати катастрофічні наслідки від таких законотворців, коли нас чекатиме узаконена рабська праця та трудова міграція, ліквідація трудових прав українців, ігнорування норм Конституції України, європейського і світового міжнародного права. Це матиме фатальні наслідки, а відновити рівновагу між працівниками й роботодавцями в умовах такого трудового законодавства можна буде лише ціною страйків та зіткнень.

Сьогодні єдиний вихід – згуртуватися навколо Профспілки та спільно боротися за свої права»,- наголосила Л.Мокей. Також вона навела яскравий приклад успішної профспілкової боротьби – відстоювання гарантій педагогічних працівників на оплату праці, робочий час під час прийняття законопроекту «Про повну загальну середню освіту».

Швидко та непомітно сплинули дві з половиною години роботи, конференція проходила у надзвичайно дружній атмосфері. Завершилася конференція виборними процедурами. Головою районної організації на безальтернативній основі одноголосно знову обрано Лілію Іванівну Чечуріну.  

Прес-центр обласної організації профспілки

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 149 гостей на сайті