Новини ..::.. РУКИ ГЕТЬ ВІД УКРАЇНСЬКИХ ПРОФСПІЛОК!

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  жовтень 2020  »
пвсчпсн
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

РУКИ ГЕТЬ ВІД УКРАЇНСЬКИХ ПРОФСПІЛОК!

PDF Друк

11111112Початок 2020 року запам’ятався українцям наступом на їхні трудові права. Неодноразові спроби зі сторони Уряду та моно-більшості у Верховній Раді України затаврувати як застаріле українське законодавство про працю й протягнути у «турбо-режимі» рабський «міловановсько-третьяковський» проект закону про працю стали причиною наростання обурення

працівників усіх галузей, призвели до чисельних акцій протесту, активізації боротьби за право на достойну працю.

На вістрі цих процесів – профспілки, сила, котра здатна відчувати проблеми працівників, розуміти їхню стурбованість через невпевненість у завтрашньому дні, згуртовувати для протидії антинародним ініціативам урядовців. Більше 60 зарубіжних національних та міжнародних профоб’єднань підтримали дії спілчан-українців, надіслали листи підтримки та звернення до керівництва держави щодо недопущення зниження рівня гарантій для працівників України.

Однак на сьогодні жодної позитивної реакції з боку українського уряду не відбулося, в той час як законодавчий процес продовжується, тепер уже маючи на меті й обмеження прав таких «незручних» українських профспілок!

У відповідь на це Міжнародна конфедерація профспілок закликала свої членські організації 25 лютого 2020 року приєднатися до Глобального дня дій на підтримку українських профспілок, а саме:

провести зустріч з Посольством або Місією України у своїй країні й особисто вручити протестний лист та висловити свою підтримку вимогам українських профспілок;

поширити інформацію про ситуацію в Україні та про необхідність глобальної солідарності на своїх сторінках у соціальних медіа та через профспілкові ЗМІ.

Уряд просуває нове антиробітниче законодавство, міжнародний профспілковий рух говорить: РУКИ ГЕТЬ ВІД УКРАЇНСЬКИХ ПРОФСПІЛОК.

Підрив прав працівників в одній країні є загрозою для прав працівників у всьому світі!

Профспілки України вдячні профспілкам усієї планети за прояв солідарності і закликають Уряд України відкликати антинародні законопроекти.

Право працівників на свободу об'єднання не підлягає обговоренню та має поважатися!

Руки геть від українських профспілок!

                                                                                                                                                                    Прес-центр обласної організації профспілки

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 89 гостей на сайті