Новини ..::.. Участь у семінарі з обміну досвідом роботи профлідерів України і Франції

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  липень 2019  »
пвсчпсн
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Участь у семінарі з обміну досвідом роботи профлідерів України і Франції

PDF Друк

DSCF3634Цікаво і змістовно ЦК Профспілки працівників освіти і науки України організував семінар для голів, заступників голів обласних організацій, новообраних голів первинних організацій з обміну досвідом роботи з Національною профспілкою вчителів середніх шкіл Франції

(SNES), який відбувся 19-20 квітня 2011р. (http://pon.org.ua/679-mizhnarodne-zhittya-galuzevoyi-profspilki.html#nogo)

Із Франції у семінарі брали участь: Оділь Корділь'є – Віце-президент Європейського комітету профспілок освіти, Національний секретар SNES і Жан-Марі Майар - координатор від SNES щодо виконання Договору про співробітництво.

IMG_1168Представники від територіальних організацій мали можливість ознайомитися з досвідом роботи SNES щодо: правового захисту профспілкових організацій, членів профспілок, обраних профспілкових працівників; використання французькою стороною ЗМІ для досягнення поставлених цілей; системою підвищення кваліфікації вчителів середніх шкіл Франції; захистом інтересів працівників освіти Франції на регіональному та місцевому рівнях.

Доцільно була обрана форма та методика організації семінару, що включала в себе не тільки подачу інформації й отримання нами знань, але й можливість активної роботи кожного учасника над обговорюваною проблемою. Це відбувалося у процесі роботи в групах, під час круглого столу, дискусій, співставляючи, порівнюючи із ситуацією в Україні.

Учасники семінару збагатилися досвідом роботи французької профспілки, винесли роздуми, задалися питаннями, як удосконалювати форми і методи роботи нашої профспілки, щоб домогтися виконання Урядом України чинних законодавчих норм у повному обсязі.

М. Гасай – заступник голови обласної організації профспілки

працівників освіти і наук, учасник семінару

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 253 гостей на сайті