Новини ..::.. ЧОМУ ПРОФСПІЛКА ПРОТИ ЗАКОНОПРОЕКТУ «ПРО ПРАЦЮ» ВІД МІНЕКОНОМІКИ?

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  жовтень 2020  »
пвсчпсн
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

ЧОМУ ПРОФСПІЛКА ПРОТИ ЗАКОНОПРОЕКТУ «ПРО ПРАЦЮ» ВІД МІНЕКОНОМІКИ?

PDF Друк

0707_441Після розгляду та аналізу доопрацьованого Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проекту Закону України «Про працю» профспілки висловили протест проти його прийняття.

Зокрема, суперечать чинним міжнародним договорам та угодам ініціативи урядовців щодо звуження змісту та обсягів прав працівників і мінімальних гарантій у сфері зайнятості, оплати та умов праці, зменшення ролі соціального діалогу і договірного регулювання колективних трудових відносин, скасування законодавчих актів у сфері праці. Необґрунтовано розширюється перелік випадків коли може бути укладено строковий трудовий договір. 

Профспілкова спільнота висловлює протест проти встановлення обов’язкової строкової форми трудового договору для педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників, скасування норми про скорочену тривалість робочого часу зокрема для учителів та лікарів. 

Профспілки наголошують, що до мінімальної заробітної плати не повинні включаються всі доплати, надбавки, заохочувальні та компенсаційні виплати. Зміни, запропоновані проектом щодо визначення мінімального окладу у розмірі, не меншому за 50% мінімальної зарплати не відповідають її суті, засвідчують про дискримінацію працівників залежно від джерел фінансування оплати їхньої праці.

Профспілка також категорично не погоджується з пропозиціями щодо визначення розміру мінімальної заробітної плати з урахуванням фінансових можливостей державного бюджету.

Наголошено на необхідності передбачення в законопроекті норми про те, що мінімальний посадовий оклад (тарифна ставка) встановлюється у розмірі, який перевищує законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати.             

Оплата праці працівників, що фінансується з бюджету, має здійснюватися на підставі норм Законів України, актів Кабінету Міністрів України, а також колективно-договірного регулювання.

За працю працівників, зайнятих на роботах із важкими, шкідливими та небезпечними умовами праці має здійснюватися підвищена, не менше як на 12% оплата, за роботу в нічний час – не менше 35%. Не можуть бути зменшені також всі інші види оплати праці.

Профспілка вимагає дотримання норм ст. 22, 64 Конституції України щодо недопущення звуження змісту та обсягів мінімальних гарантій і наявних прав працівників, забезпечення пріоритету захисту працівника у трудових відносинах, а також дотримання ратифікованих Україною конвенцій МОП та інших міжнародних договорів у сфері праці та соціального захисту працівників.

                             За матеріалами сайту ЦК Профспілки працівників освіти і науки України

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 195 гостей на сайті