Новини ..::.. РУЙНУВАННЯ СИСТЕМИ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ЗУПИНЕНО!

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  серпень 2020  »
пвсчпсн
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

РУЙНУВАННЯ СИСТЕМИ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ЗУПИНЕНО!

PDF Друк

11604Спільними зусиллями ФПУ і представників ФПУ в Парламенті, депутатів - членів комітету соцполітики Наталі Королевської і Михайла Цимбалюка до депутатів було донесено усі загрози законопроекту 2275, що дозволило зупинити руйнацію соціального страхування в Україні!

Представник ФПУ в Парламенті Вадим Івченко закликав депутатів не підтримувати лобістський законопроект “Щодо стабілізації функціонування системи загальнообов'язкового державного соціального страхування”, оскільки ним буде зруйнована роками перевірена система.

“Це виключно лобістський закон. Законопроект пропонує рейдерське захоплення управління фондами страхування відмінюючи принцип управління страховими фондами на паритетній основі державою, представниками застрахованих осіб та роботодавцями вдвічі збільшуючи кількість представників держави у складі правління. Вже зараз зрозуміло, що в радах цих фондів будуть саме “потрібні люди”. А представників роботодавців та профспілку ми робимо просто дорадниками які не впливатимуть на всю систему загальнообов’язкового соціального державного страхування” - наголосив він.
Івченко закликав депутатів не підтримувати цей законопроект.
“До сьогодні держава, профспілки та роботодавці разом приймали рішення які формували фонд. Чому зараз потрібно це зруйнувати? Адже ці фонди десятиріччями підтвердили свою ефективність коли пройшли через всі економічні кризи і допомагали українцям. Закликаю парламент не підтримувати цей законопроект. Людям він не потрібен!” - закликав Вадим Івченко.

За матеріалами ФПУ

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 61 гостей на сайті