Новини ..::.. ХХІ КОНФЕРЕНЦІЯ: ПІДСУМКИ І ПЛАНИ

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  листопад 2020  »
пвсчпсн
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

ХХІ КОНФЕРЕНЦІЯ: ПІДСУМКИ І ПЛАНИ

PDF Друк

131021Сучасний світ змінюється із шаленою швидкістю, щоденно підкидаючи нам все нові й нові виклики та випробування, котрі необхідно долати, щоб рухатися далі.

Пандемія коронавірусу, охопивши майже усю планету, заставила людство переходити в інший режим життєдіяльності, опановувати для цього нові технології.

В освітньому просторі все активніше приживається дистанційна форма навчання як засіб збереження життя й здоровя учасників освітнього процесу.

Перестають викликати подив також різні форми проведення масових заходів, різноманітних зібрань та засідань в режимі он-лайн.

Організація профспілкової діяльності в такому режимі не стала винятком, оскільки покликана забезпечувати належний захист спілчан у будь-яких умовах.

Звітно-виборна каденція Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України завершилася ХХІ конференцією, проведеною у змішаній формі із застосуванням онлайн-технологій.

Делегати конференції (90 із 107 обраних), розмістившись у п’яти студіях головного корпусу Тернопільського національного педагогічного університету 29 жовтня цього року, за допомогою відеоконференції, мали змогу заслухати та обговорити звіт ради обласної організації за п’ятирічний період.

Голова обласної організації Людмила Мокей підкреслила: «Децентралізація владних повноважень як важлива реформа українського суспільства повністю співпала із звітною профспілковою каденцією та внесла у буденну нашу діяльність надзвичайно складні виклики, котрі вимагали максимальної організованості, злагодженості, виваженості у своїх діях й професійності. Розпочатий процес реформування освітньої галузі також приніс ряд проблем, оскільки не завжди грамотні управлінські дії та рішення на місцях часто призводили до порушення трудових прав та соціально-економічних гарантій громадян.

Процеси, пов’язані із децентралізацією влади та утворенням об’єднаних територіальних громад, інколи здійснювали значний дестабілізаційний вплив на профспілковий рух в цілому та галузеву Профспілку зокрема, що змушувало виборні профспілкові органи структурних ланок обласної організації вживати оперативні заходи щодо недопущення деструктивних процесів у профспілковому середовищі, збереження його єдності».

Голова обласної організації коротко проаналізувала діяльність ради за звітний період, а з більш детальнішим звітом делегати конференції мали змогу ознайомитися у матеріалах конференції, надісланих їм на електронні адреси завчасно та розданих у день проведення профспілкового заходу.

В обговоренні доповіді взяли участь голова Тернопільської обласної ради профспілок Андрій Присяжний, голова Чортківської міської організації Іванна Охріменко, голова первинної профорганізації опорного закладу «Теребовлянська ЗОШ № 1 І-ІІІ ст.» Віктор Думський, голова первинної профорганізації студентів Західноукраїнського національного університету Антон Шевчук, голова первинної профорганізації ДНЗ «Кременецький професійний ліцей» Світлана Красовська, директор Зборівського ЗЗСО Євген Лис, голова первинної профорганізації працівників Західноукраїнського національного університету Руслан Бруханський, начальник управління освіти і науки України Ольга Хома.

Учасників конференції привітали ректор Тернопільського національного педагогічного університету Богдан Буяк та заступник голови профспілки Сергій Романюк, котрий також зупинився на основних питаннях, які сьогодні найбільше хвилюють освітянське середовище, та розповів про вжитті профспілкові заходи для їхнього вирішення.

Делегати схвалили звернення до керівників держави щодо забезпечення виконання норм законодавства України в частині оплати праці педагогічним, науково-педагогічним працівникам та звернення до голови галузевої Профспілки щодо шляхів реформування структури організації в умовах адміністративно-територіальної реформи.

Одноголосним голосуванням присутні делегати висловили довіру на наступну каденцію голові обласної організації Людмилі Мокей та заступнику Оксані Піхурко. Заступником голови на громадських засадах обрано Оксану Гарматюк.

Завантажити...

Прес центр облорганізації


 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 105 гостей на сайті