Новини ..::.. ХІ спартакіада серед працівників ВНЗ I-IV р.а. Тернопільщини

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  жовтень 2019  »
пвсчпсн
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

ХІ спартакіада серед працівників ВНЗ I-IV р.а. Тернопільщини

PDF Друк

На Тернопіллі 7 жовтня 2011 року з ініціативи ради обласної організації профспілки працівників освіти і науки та за сприяння управління освіти і науки облдержадміністрації було проведено ХI обласну спартакіаду з ігрових видів спорту серед працівників вищих навчальних закладів І – ІV рівнів акредитації. Турнір приурочено до Дня працівників освіти.

Змагання проводилися з метою популяризації фізичної культури і спорту, пропаганди здорового способу життя серед викладачів вищої школи.

Цього року в спартакіаді брали участь команди 14 навчальних закладів області різних рівнів акредитації та форм власності.

Гостей міста гостинно зустрів Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка, на спортивній базі якого і проходила спартакіада.

Захід відбувся завдяки підтримці керівників та профспілкових комітетів вищих навчальних закладів, за що їм висловлюємо щиру подяку.

Учасників урочистого шикування, приуроченого відкриттю цього своєрідного суперництва, привітали начальник управління освіти і науки обласної державної адміністрації Іван Григорович Запорожан, заступник голови обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Марія Миколаївна Гасай, голова первинної профспілкової організації ТНПУ ім. В.Гнатюка Анатолій Ананійович Григорук, декан факультету фізичного виховання Володимир Григорович Омельяненко, голова спортклубу ТНПУ ім. В.Гнатюка та головний суддя змагань Дмитро Михайлович Левковський.

Змагання проводилися з таких видів спорту: міні-футбол, волейбол, настільний теніс, швидкі шахи, плавання, армрестлінг, гирьовий спорт (ривок гирі 24 кг), перетягування линви.

У загальнокомандному заліку спартакіади місця розподілилися таким чином:

у групі ВНЗ I-II рівнів акредитації:

1 місце - Тернопільський технічний коледж ТНТУ ім.І.Пулюя;

2 місце - Гусятинський коледж ТНТУ ім.І.Пулюя;

3 місце - Зборівський коледж ТНТУ ім.І.Пулюя

у групі ВНЗ III-IV рівнів акредитації:

1 місце   – ТНЕУ;

2 місце  – ТНПУ ім. В.Гнатюка;

3 місце  – ТНТУ ім.І.Пулюя.

Переможці спартакіади отримали кубки, грамоти і грошові винагороди від обласної організації профспілки працівників освіти і науки.

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 703 гостей на сайті