Новини ..::.. Звернення щодо функціонування санаторію-профілакторію "Освітянин"

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  квітень 2020  »
пвсчпсн
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Звернення щодо функціонування санаторію-профілакторію "Освітянин"

PDF Друк

Обласна організація профспілки занепокоєна змінами, внесеними постановою Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 16.06.2011 р. № 31 до Порядку часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв за рахунок коштів Фонду, яким припиняються фінансування витрат (часткове фінансування)

на оплату праці адміністративного, обслуговуючого персоналу та працівників блоку харчування санаторіїв-профілакторіїв обласних закладів післядипломної педагогічної освіти, як вищих навчальних закладів ІІІ-го рівня акредитації, що знаходяться в комунальній власності і звернулася з листами до голови Федерації профспілок України В.Г. Хара, Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Д. В. Табачника, голови правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності І.М. Рішняка, Прем’єр-міністра України М.Я. Азарова з проханням невідкладно врегулювати питання шляхом прийняття правлінням Фонду постанови щодо поширення норми часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв вищих навчальних закладів державної форми власності на навчальні заклади післядипломної освіти комунальної форми власності.

ТЕКСТ ЗВЕРНЕННЯ

Голові Федерації профспілок України                                                                 В.Г. ХАРА

Міністру освіти і науки, молоді та спорту України                                   Д. В. ТАБАЧНИКУ

Голові правління Фонду соціального страхування

з тимчасової втрати працездатності                                                                   І.М. РІШНЯКУ

Прем’єр-міністру України                                                                                     М.Я. АЗАРОВУ

Звертаємось до Вас з приводу змін, внесених постановою Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 16.06.2011 р. № 31 (зареєстрованого Мінюстом України 15.09.2011р. за № 1091/19829) до Порядку часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв за рахунок коштів Фонду, яким припиняються фінансування   витрат (часткове фінансування) на оплату праці адміністративного, обслуговуючого персоналу та працівників блоку харчування санаторіїв-профілакторіїв обласних закладів післядипломної педагогічної освіти, як вищих навчальних закладів ІІІ-го рівня акредитації, що знаходяться в комунальній власності.

Введення в дію цього Порядку з 7 жовтня 2011 р. загрожує подальшому функціонуванню санаторіїв-профілакторіїв обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти. Дані заклади освіти відносяться до бюджетних, неприбуткових установ, що позбавляє їх можливості вводити додаткові посади в штати санаторіїв-профілакторіїв, які раніше утримувались Фондом. У результаті – значна кількість педагогічних працівників не отримають послуг із санаторно-профілактичного лікування, оздоровлення та медичного обслуговування.

Поєднання навчання та лікування особливо важливе для педагогів сільської місцевості, у яких це єдина можливість пройти профілактичне лікування та отримати кваліфіковану медичну допомогу.

З 07 жовтня 2011 р. виконавчою дирекцією Тернопільського обласного відділення ФССТВП повністю припинено фінансування санаторію профілакторію «Освітяни». Через це з 13 жовтня 2011 р. у зв’язку з відсутністю коштів припинено харчування осіб, які перебувають в санаторії-профілакторії, що є грубим порушенням їх прав. А педпрацівниками вже внесено часткову оплату за путівки. Хто буде нести відповідальність та хто поверне їм кошти?

Крім цього, працівників обслуговуючого персоналу санаторію-профілакторію позбавлено заробітку. Хто буде здійснювати їм виплату за час простою?

Від імені освітян області звертаємось до Вас з проханням невідкладно врегулювати питання шляхом прийняття правлінням Фонду постанови щодо поширення норми часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв вищих навчальних закладів державної форми власності на навчальні заклади післядипломної освіти комунальної форми власності.

З повагою,

Голова обласної організації

профспілки працівників освіти і науки О.Я.Равлик

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 18 гостей на сайті