Новини ..::.. Навчання профактиву з обміном досвіду

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  грудень 2019  »
пвсчпсн
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Навчання профактиву з обміном досвіду

PDF Друк

1__DSCF4795«Удосконалення роботи виборних органів профспілкових організацій» тема семінару з обміну досвідом роботи для голів виборних профорганів Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, проведеного на базі Кам’янець-Подільської міської організації профспілки працівників освіти Хмельницької області 26 - 28 жовтня 2011р.

У роботі семінару взяли участь Равлик О.Я. – голова, Гасай М.М. – заступник голови, Кріль Т.М. – головний бухгалтер, Кушик С.С. – юрисконсульт Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки та Яремюк А.С. – голова Хмельницької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, Ферманюк Л.С. – голова Кам’янець-Подільської міськорганізації, Желізник Д.М. – голова Кам’янець-Подільської райорганізації профспілки працівників освіти, Старченко С.В. – начальник Кам’янець-Подільського міського управління освіти і науки. 

Керівники Хмельницької обласної організації профспілки та Кам’янець-Подільського міського управління освіти і науки гостинно прийняли тернополян, презентували нам свої організації та управління, поділилися досвідом роботи, люб’язно відповіли на поставлені питання.

Голова Кам’янець-Подільської міської організації профспілки Ферманюк Л.С., знайомлячи учасників семінару з роботою своєї організації, розповіла про роботу міського комітету профспілки, комісій міськкому.

Зокрема, Леонарда Саверівна представила свій робочий кабінет, ознайомила із змістом матеріалів у ньому, а також із найважливішими та найцікавішими сторінками з історії та діяльності профорганізації, результатами співпраці з органами управління освітою та виконавчої влади.

Ми дізналися також про форми культурного відпочинку освітян міста, зокрема й про Кам’янець-Подільську Народну хорову капелу працівників освіти, яка днями відсвяткувала 50-річний ювілей творчого існування.

Обмінюючись досвідом роботи, учасники семінару відвідали Кам’янець-Подільський НВК №17 та дошкільний навчальний заклад «Барвистий віночок», керівники яких Ткачук Б.М. та Стасюк О.С. провели екскурсії по залах, кабінетах, майстернях класних і групових кімнатах. Великий інтерес викликала у нас екскурсія у шкільний музей «Дзвони Чорнобиля» та відвідини шкільної майстерні НВК, а кімнати дитячих груп та басейн ДНЗ вразили оригінальністю й неповторністю.

Голови виборних профорганів НВК №17 Мейко Л.Б. та ДНЗ «Барвистий віночок» Погребецька О.М. ознайомили тернополян із досвідом роботи первинних профспілкових організацій з питань соціального захисту членів профспілки, організаційної роботи. Нами були оглянуті кабінети голів профкому (профспілкові кімнати), відбулося ознайомлення зі змістом та формами роботи профспілкового активу. До слова, такі кабінети створені у кожному навчальному закладі міста Кам’янець-Подільський.

Один день семінару був присвячений організації роботи виборних профорганів у зв’язку з прийняттям ряду нових законів та змін до законодавчих актів. Великий інтерес в учасників семінару викликали питання «Про порядок оподаткування профспілкових виплат за новим Податковим кодексом України», «Практичне застосування норм Закону України «Про соціальний діалог», визначення репрезентативності профспілок» та зміни в пенсійному законодавстві у зв’язку з реформуванням пенсійної реформи.

Усім, хто брав участь у семінарі, були підготовлені й роздані матеріали на допомогу у практичній роботі – збірники документів і матеріалів для голів виборних профорганів та керівників установ і закладів освіти: «Система профспілкових заохочень. Відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України», «Захист працівників при звільненні у зв’язку з ліквідацією, реорганізацією, скороченням чисельності або штату працівників (п.1 ст.40 КЗпП України)», «Методичні рекомендації щодо оподаткування профспілкових виплат за новим Податковим кодексом України» та «Охорона праці» (матеріали на допомогу профспілковому комітету в процесі здійснення громадського контролю за станом охорони праці у навчальному закладі).

Жваве обговорення питань тематики семінару та методичних матеріалів у формі «круглого столу» не тільки дало відповіді на питання, що цікавили голів виборних профорганів, а й поставило перед працівниками нашої обласної організації профспілки ряд нових проблемних завдань, над якими потрібно буде попрацювати й підготувати кваліфіковані рекомендації та роз’яснення щодо застосування норм нових законодавчих актів.

Учасники семінару мали змогу під час екскурсій ознайомитися з красою Кам’янець-Подільського краю та величністю його святинь, відвідати фортеці у Кам’янець-Подільському, Жванці й Хотині, а також долучитися до нерукотворної краси Дністровського каньйону.

Марія Гасай – заступник голови Тернопільської обласної

організації профспілки працівників освіти і науки України

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 44 гостей на сайті