Новини ..::.. Навчання скарбників, головних бухгалтерів та членів ревізійних комісій

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  липень 2020  »
пвсчпсн
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Навчання скарбників, головних бухгалтерів та членів ревізійних комісій

PDF Друк

DSCF5259Другого листопада 2011р. за участю спеціалістів Держаної податкової інспекції проведено навчально-практичний семінар скарбників, головних бухгалтерів та голів ревізійних комісій первинних і районних організацій профспілки та членів обласної ревізійної комісії.

Із вступним словом про тенденції щодо розвитку і зміцнення профспілкового руху в Україні та області на сучасному етапі до слухачів звернувся голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України О.Я.Равлик.

До роботи в семінарі були запрошені Рудакевич Г.А. – головний бухгалтер Тернопільської обласної ради профспілок; Карпа В.І. – начальник відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян, Копча П.П. – головний державний податковий інспектор Тернопільської ОДПІ; Венгриняк Н.М. – головний державний податковий інспектор Тернопільської об’єднаної державної податкової інспекції в м. Тернополі.

DSCF5266На семінарі піднімалося широке коло питань з реєстрації, оподаткування та звітності профспілкових організацій, опрацьовано нормативні документи, які регламентують діяльність неприбуткових організацій, а також статей. Податкового кодексу України, які стосуються фінансової діяльності неприбуткових організацій.

Особливо зацікавило слухачів семінару питання щодо змін в оподаткуванні доходів фізичних осіб, виплат, які проводять профспілкові організації, подарунків, призів, сувенірів, новорічних подарунків для дітей, матеріальної та благодійної допомоги, премій та інших витрат, пов’язаних зі статутною діяльністю.

Працівники Тернопільської ОДПІ надали ґрунтовні роз’яснення щодо оподаткування доходів фізичних осіб, надання права на податкову соціальну пільгу, відповіли на запитання слухачів.DSCF5257

Практичні рекомендації з питань оформлення та ведення бухгалтерських документів згідно вимог Інструкції з діловодства надано головним бухгалтером обласної організації Кріль Т.М., а з питань реалізації повноважень контрольно-ревізійними комісіями профспілкових організацій та про основні аспекти перевірок та ревізій – заступником голови Гасай М.М.

DSCF5268Учасникам семінару були роздані збірники методичних матеріалів, підготовлені виконавчим апаратом обласної організації профспілки з питань оподаткування діяльності неприбуткових організацій та їх звітності, оподаткування профспілкових виплат за правилами Податкового кодексу України та реалізації повноважень ревізійних комісій профспілкових організацій.

М.Гасай – заступник голови обласної 

організації профспілки 

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 10 гостей на сайті