Новини ..::.. Зустріч делегації освітян з Бердичева

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  липень 2020  »
пвсчпсн
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Зустріч делегації освітян з Бердичева

PDF Друк

_3_Тернопільська обласна організація профспілки працівників освіти і науки у рамках обміну досвідом роботи 25.11.2011р. приймала делегацію голів виборних профорганів та керівників органів управління та закладів освіти,

а також представників органів місцевого самоврядування м.Бердичів Житомирської області. Очолювали делегацію Цвєткова А.М. – голова Бердичівської міської організації профспілки працівників освіти і науки та Адаменко В.А. – начальник управління освіти м. Бердичів.

Голова Тернопільської обласної профорганізації Равлик О.Я., представляючи діяльність організації в цілому та її структурних ланок, зупинився, зокрема, й на питаннях співпраці з органами державної виконавчої влади та місцевого самоврядування.

У зустрічі взяли участь і презентували освіту нашого краю та обласного центру Піхурко О.В. – заступник начальника управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації – начальник відділу, Похиляк О.П. – начальник управління освіти і науки Тернопільської міської ради, Кухар В.М. – голова Профспілки працівників освіти і науки м.Тернополя.

Зустріч відбулася у храмі знань і науки м. Тернополя – Українській гімназії ім. Івана Франка (директор Крижанівський А.В., голова профкому Грабовська Л.М.) Анатолій Васильович цікаво розповів про здобутки педагогів та учнів гімназії, новітні методики організації навчально-виховного процесу, що впроваджуються педагогами, охоче поділився своїм баченням роботи гімназії у майбутньому, гостинно відчиняв перед гостями двері навчальних кабінетів, демонструючи сучасні інформаційно-комунікаційні засоби навчання, люб’язно відповідав на питання, які цікавили наших гостей.

Делегація з Бердичева відвідала також дошкільний навчальний заклад №2 м.Тернополя (завідувачка – Безкоровайна Н. І., голова профкому – Коретчук С.М.), де оглянули кімнати груп, ознайомилися з методиками, за якими працюють вихователі, поділилися досвідом своєї роботи з дошкільнятами.

Гості були захоплені естетичним оформленням приміщень обох закладів освіти, оснащенням, що допомагає оптимізувати працю педагога й учня у гімназії та від атмосфери домашнього затишку й тепла, яким огорнуті вихованці дошкільного навчального закладу.

Учасники делегацій обмінялися матеріалами про свою роботу та сувенірами.

Керівники бердичівської делегації запросили профспілкових лідерів і керівників органів управління та закладів освіти Тернопільщини відвідати їхній край.

М.Гасай – заступник голови Тернопільської

облорганізації профспілки працівників освіти і науки.

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 9 гостей на сайті