Новини ..::.. Організаційній роботі – увагу

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  січень 2020  »
пвсчпсн
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Організаційній роботі – увагу

PDF Друк

DSC07746Навчання з питань організаційної роботи було проведено 15 - 16 грудня поточного року для голів виборних органів обласної організації профспілки на базі сервісно-туристичного комплексу «Рута».

Обласна організація профспілки працівників освіти і науки значну увагу приділяє урізноманітненню форм і методів навчання профспілкового активу. Щоб забезпечити єдність дій членських організацій, виробити спільні позиції щодо захисту конституційних, трудових і соціально-економічних прав та інтересів членів Профспілки, важливо сформувати позитивний імідж кожної профорганізації, що є важливим в організаційній складовій усієї роботи, – відзначив голова облорганізації О.Я. Равлик у вступному слові при відкритті семінару.

DSC07742У роботі семінару взяли участь та виступили Л.А.Гарбаренко – заступник голови Профспілки працівників освіти і науки України (Реалізація Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» в дотриманні статутних норм з організаційного зміцнення Профспілки) та А.В. Присяжний – голова Тернопільської обласної ради професійних спілок (Стратегія і тактика Тернопільської обласної ради профспілок щодо вирішення програмних і статутних завдань, обстоювання інтересів працівників у процесі реалізації соціально-економічної політики держави).

Учасники семінару активно дискутували, жваво обговорюючи поточні завдання, організаційні форми та методи роботи, що використовуються на сучасному етапі розвитку профспілкового руху.

DSC07759Другий день семінару був присвячений питанням: «Формування позитивного іміджу профспілок. Психологія спілкування. Психологічні аспекти управління профспілковими організаціями», які в процесі теоретичного заняття та у формі тренінгу розкрила перед слухачами О.І.Денисова – професор кафедри Академії праці і соціальних відносин Дипломатичної Академії при МЗС України.

Для учасників семінару підготовлено ряд методичних посібників з питань організаційної роботи.

Діалог, що мав місце під час навчання, дає можливість вважати, що тема була цікавою та актуальною для слухачів. Їхнє побажання – й надалі запрошувати на подібні навчання науковців та лекторів з «центру». Для заступника голови ЦК Профспілки, на наш погляд, думка первинної та районної ланки – це програма дій на майбутнє, удосконалення форм і методів усієї профспілкової роботи з метою зближення дистанції між Центральним комітетом і рядовими членами профспілки.

М. Гасай – заступник голови Тернопільської обласної

організації профспілки працівників освіти і науки України

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 102 гостей на сайті