Новини ..::.. Індексація стипендії учнів та студентів професійно-технічних та вищих навчальних закладів

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  жовтень 2019  »
пвсчпсн
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Індексація стипендії учнів та студентів професійно-технічних та вищих навчальних закладів

PDF Друк

information_items_2911На запити з місць щодо індексації стипендії учнів та студентів професійно-технічних та вищих навчальних закладів повідомляємо, що із зазначеного питання Міністерством праці та соціальної політики України надано роз’яснення від 16.10.2009 р. № 146/10/136-09.

У листі зазначається, що пунктом 5 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 р. № 1078 (зі змінами та доповненнями), передбачено, що у разі зростання грошових доходів населення, зокрема стипендії, місяць, в якому відбулося підвищення, вважається базовим при обчисленні індексу споживчих цін для індексації грошових доходів населення.

Грошові доходи, одержані громадянами за цей місяць, не індексуються.

Тобто, базовим місяцем для проведення індексації стипендії є місяць підвищення її розміру відповідно до законодавства.

Оскільки розмір мінімальної ординарної (звичайної) стипендії було підвищено у вересні 2008 року, цей місяць вважається базовим при обчисленні індексу споживчих цін для проведення індексації, у тому числі для студентів першокурсників, бакалаврів та спеціалістів (магістрів).На напити з місць щодо індексації стипендії учнів та студентів професійно-технічних та вищих навчальних закладів повідомляємо, що із зазначеного питання Міністерством праці та соціальної політики України надано роз’яснення від 16.10.2009 р. № 146/10/136-09.

У листі зазначається, що пунктом 5 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 р. № 1078 (зі змінами та доповненнями), передбачено, що у разі зростання грошових доходів населення, зокрема стипендії, місяць, в якому відбулося підвищення, вважається базовим при обчисленні індексу споживчих цін для індексації грошових доходів населення. Грошові доходи, одержані громадянами за цей місяць, не індексуються.

Тобто, базовим місяцем для проведення індексації стипендії є місяць підвищення її розміру відповідно до законодавства.

Оскільки розмір мінімальної ординарної (звичайної) стипендії було підвищено у вересні 2008 року, цей місяць вважається базовим при обчисленні індексу споживчих цін для проведення індексації, у тому числі для студентів першокурсників, бакалаврів та спеціалістів (магістрів).

Зазначаємо, що цей порядок індексації має застосовуватись також при індексації стипендії учням професійно-технічних навчальних закладів.

ЗАВАНТАЖИТИ

За матеріалами Урядового порталу

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 283 гостей на сайті