Новини ..::.. «Інформаційна робота – важливий чинник мотивації профспілкового членства»

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  квітень 2020  »
пвсчпсн
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

«Інформаційна робота – важливий чинник мотивації профспілкового членства»

PDF Друк

IMG_0232Одним із важливих напрямів роботи Тернопільської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України та її організаційних ланок є інформаційне забезпечення та формування єдиного інформаційного простору.

Адже вислів «Хто володіє інформацією – той володіє світом» повністю увійшов у життя суспільства і щораз себе підтверджує.

Крокуючи у ногу з часом, наша організація намагається виокремлювати нові пріоритети, які допоможуть згуртувати профспілкову громаду, об’єднати і зробити її сильнішою.

У цьому зв’язку надзвичайно важливими є навчання профспілкового активу з використанням новинок Інтернет-технологій під час проведення семінарів, зустрічей, презентацій, телемостів.

Задля ефективного інформаційного зв'язку зі спілчанами, зростання авторитету Профспілки у суспільстві облорганізація Профспілки освітян спільно з обласною радою профспілок організувала семінар студентського профактиву – «Інформаційна робота – важливий чинник мотивації профспілкового членства», який відбувся 24 квітня 2012р. на базі сервісно-туристичного комплексу «РУТА».

Метою заходу стало вивчення практичного аспекту різновидів форм і методів доведення до спілчан інформації про діяльність Профспілки, а завданнями – ознайомлення із засобами поширення інформації, відпрацювання навичок висвітлення профспілкової діяльності у ЗМІ, підвищення інформаційно-мотиваційної роботи та привернення уваги спілчан до питань, що вирішуються Профспілкою.

IMG_0208Відкрив семінар і розкрив питання мотивації профспілкового членства та основні напрямки програми інформаційного забезпечення освітянської обласної профорганізації на період 2012 – 2015роки, у рамках якої й організовано це навчання, голова О.Я. Равлик. Форми й методи інформаційної роботи в обласній раді профспілок представив заступник голови М.А.Стадницький. А питання «Інформаційна робота у студентській первинній профспілковій організації» висвітлила М.М.Гасай, заступник голови освітянської профспілки.

Особливою формою роботи на семінарі став телеміст на основі відео-зв’язку між студентським активом Київської міської і Тернопільської обласної організацій Профспілки працівників освіти і науки України з питань інформаційно-мотиваційної діяльності.

В інтерактивному онлайн-спілкуванні брали участь голови профкомів студентів провідних навчальних закладів Києва та їх заступники – Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Національного транспортного університету, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова та Національного університету харчових технологій.

Лідери студентських профкомів київських вишів презентували власні напрацювання та інформаційні матеріали, які найчастіше використовуються у роботі – газети, буклети, щоденники профгрупоргів тощо. І поділилися з нами секретами досягнення високих показників профспілкового членства, адже він у багатьох стрімко добігає до 100 відсотків.

Молодь обмінялася досвідом з питань інформаційної роботи, особливостями застосування її практичних аспектів.

Наші молоді люди були дуже задоволені й багато, напевно, запозичать з почутого і побаченого для своєї роботи, налагодять особисті контакти із профспілковими організаціями столичних вищих навчальних закладів.

IMG_0250Телеміст закінчено. Після запашної кави студентські лідери активно включилися в роботу з обміну власним досвідом. Зокрема:

- Шевчук Антон, голова первинної профорганізації студентів Тернопільського національного економічного університету, презентував роботу студпрофкому з інформування студентської молоді через соціальні мережі;

- Кравець Олег представив організаційну роботу профкому Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя під час створення сайту (сторінки в Інтернеті) та інформаційного збірника;

- Шустак Іван та Мороз Марія розповіли про інформаційну роботу профкому Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка і методику проведення інтерв’ю;

- Палагнюк Мар’яна презентувала газету «Успіх», яку видає профком студентів ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж імені Євгена Храпливого та поділилася досвідом організації випуску друкованого видання.

IMG_0299Після обіду учасники семінару оглянули невеличку виставку інформаційних матеріалів обласної та первинних організацій профспілки і взяли участь у тренінгу, який організували журналіст Яніна Чайківська і піар-менеджер Любов Медведь. Тема тренінгу – «Як висвітлювати профспілкову діяльність у ЗМІ». Зокрема, під час тренінгу було розглянуто питання «Основи моніторингу ЗМІ» і «Створення інформаційного приводу» та проведено рольову гру «Прес-конференція».

Для учасників семінару підготовлено методичні посібники «Інформаційна робота в профспілці» (містить рекомендації з питань роботи з новинними матеріалами, підготовлені відділом інформаційно-аналітичного забезпечення ЦК Профспілки працівників освіти і науки України та «Неправильно – правильно» – словничок словосполучень і виразів, які, зазвичай, уживаються у розмовній мові неправильно і паралельно з ними – правильне вживання відповідного виразу (із довідника з українського слововживання М.Волощак) а також примірник «Програми інформаційного забезпечення Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України на період 2012 – 2015р.р.»

Як інформацію для роздумів та переосмислення почутого і побаченого учасникам запропоновано домашнє завдання – написати статтю про семінар, краща з них буде поміщена на сайті організації.

IMG_0224IMG_0304IMG_0317

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 41 гостей на сайті