Новини ..::.. Семінар з обміну досвідом роботи

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  жовтень 2019  »
пвсчпсн
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Семінар з обміну досвідом роботи

PDF Друк

1--svidokДоброю традицією в роботі обласної організації профспілки працівників освіти і науки стали семінари-навчання з обміном досвідом роботи. Це дає можливість почерпнути щось нове у колег, поділитися з ними власними здобутками та оцінити діяльність нашої організації з позиції тих, кому її презентуєш.

Семінар на тему «Удосконалення роботи виборних органів профспілкових організацій» відбувся протягом 21-23 травня поточного року на базі Полтавської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, в якому взяли участь 25 голів та членів виборних профорганів, ревізійних комісій та працівників виконавчого апарату нашої облорганізації.

2_--2012-05-21_15.37.12Зі сторони полтавської делегації з нами зустрічалися голова обласної профорганізації Г.І. Шумейко з працівниками виконавчого апарату, голови та активісти районних і первинних організацій профспілки, керівники органів управління та закладів освіти Полтавського, Зіньківського, Лубенського, Миргородського та Шишацького районів. Відбулися ділові зустрічі й з представниками адміністрації та членами профактиву Полтавського національного технічного університету імені Ю. Кондратюка та Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.

Голова Полтавського обкому Профспілки Григорій Іванович презентував свою облорганізацію та познайомив нас з особливостями профспілкового руху на Полтавщині. Про роботу ради Тернопільської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки проінформував голова  О.Я. Равлик. Під час обміну досвідом роботи було розглянуто питання організації оздоровлення членів профспілки та їх дітей, організації внутріспілкової роботи, застосування сучасних інформаційних технологій, зокрема використання у профспілковій роботі Web-сайтів та засобів зв’язку в онлайн-режимі.

У рамках семінару ми відвідали заклади освіти області. Крім ділових зустрічей та спілкування нам було запропоновано цікаву культурну програму. Разом з полтавськими колегами поклали квіти до підніжжя пам’ятника й поклонилися Великому Кобзареві у день його перепоховання на Україні, відвідали пам’ятники Івану Котляревському, Миколі Гоголю, помолилися біля могили жертвам тоталітарного режиму.

Отримавши від поїздки на Полтавщину неповторні враження, усі учасники тернопільської делегації залишилися задоволені якісною організацією семінару, в якому було досягнуто прекрасного балансу роботи та відпочинку.

Обмінявшись досвідом роботи та поділившись враженнями від семінару, спілчани виразили сподівання, що співпраця Полтавської та Тернопільської організацій Профспілки продовжиться й у майбутньому та домовилися про наступну зустріч вже на Тернопільщині.

Прес-центр облорганізації

3_--2012-05-21_17.29.344_--_1005_--2012-05-21_12.50.28

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 271 гостей на сайті