Новини ..::.. ПРОФСПІЛКОВИЙ УРОК

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  жовтень 2020  »
пвсчпсн
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

ПРОФСПІЛКОВИЙ УРОК

PDF Друк
П'ятниця, 18 лютого 2011, 20:35

kogut_001Де молода людина вперше отримує інформацію про профспілку? Найшвидше теоретично знайомиться із цим поняттям у школі, при вивченні у курсі правознавства теми "Громадські організації".

Відтак, уже будучи членом студентської профспілки чи влившись у той чи інший трудовий колектив, здобуває перші практичні уроки профспілкового членства.

Щоб  почерпнути більш детальну інформацію про громадське формування, яке здійснює захист трудових та соціально-економічних прав та інтересів працівників, учителька історії та правознавства Великоберезовицької ЗОШ I-III ступенів Наталя Нацюк вирішила провести відкритий урок для підопічних із 10-го класу на базі обласної організації профспілки працівників освіти і науки.

Вже сам приїзд учнів у будинок профспілок області, їх зустріч з профспілковими працівниками налаштовували на відповідний лад. Юнаки і дівчата з цікавістю ознайомилися з різними аспектами діяльності профспілок на сучасному етапі, які у своїх виступах висвітлили голова обласної ради профспілок Андрій Присяжний, голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки Олег Равлик та його заступник Марія Гасай, інші відповідальні працівники обласного галузевого "штабу" освітянської профспілки та голова Тернопільської районної організації галузевої профспілки Ігор Ракочий.

kogut_011На доступному для учнів рівні, зокрема, подавалася інформація про загальний стан сучасного профспілкового руху в Україні та області, законодавчу базу профспілок та їх захисні функції, колдоговірне регулювання соціально-трудових відносин у закладах освіти та інші. Школярі отримали відповіді на усі запитання, які виникли у них в процесі знайомства з темою профспілкового уроку. Найважливіше те, що така своєрідна форма вивчення матеріалу спонукала юнаків і дівчат серйозно задуматися над роллю і місцем профспілок у суспільстві, професійними правами  батьків та майбутнім вибором  своєї трудової діяльності. Юні гості також ознайомилися з виставкою інформаційно-пропагандистських матеріалів на профспілкову тематику.

 

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 23 гостей на сайті