Новини ..::.. НАЙКРАЩИХ ПЕДАГОГІВ ВИЗНАЧЕНО

Звіти і вибори

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  грудень 2017  »
пвсчпсн
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

НАЙКРАЩИХ ПЕДАГОГІВ ВИЗНАЧЕНО

PDF Друк

Упродовж двох днів кращі учителі Тернопільщини змагалися в очному етапі обласного туру конкурсу «Учитель року – 2011». Педагоги демонстрували свій досвід, уміння, навички, методики викладання, проводили уроки. Нагородження переможців та лауреатів обласного туру конкурсу відбулося 7 лютого 2011 року в обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти.

Переможцями обласного туру конкурсу стали:

Кріль Олена Павлівна - вчитель початкових класів Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов;

Дячок Світлана Олександрівна - вчитель світової літератури Колиндянської ЗОШ І-ІІІ ст. Чортківського району;

Томашевська Лариса Анатоліївна - вчитель історії Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка;

Степанюк Наталія Володимирівна - вчитель німецької мови Кременецької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №2;

Шевченко Наталія Теодорівна - вчитель образотворчого мистецтва Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №24.

Лауреати обласного туру конкурсу «Учитель року-2011»:

у номінації «Початкові класи»:

Птиць Богдана Іванівна - Переволоцька ЗОШ І-ІІІ ст. Бучацького р-ну;

Никорчук Ганна Романівна - ЗОШ І-ІІ ст. с. Самолуски Гусятинського р-ну;

Івах Галина Зіновіївна - Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ст. Тернопільського р-ну;

Дячок Галина Петрівна - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4;

у номінації «Світова література»:

Чоловська Ольга Сильвестрівна - Борщівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

Яремко Марія Федорівна - Бучацький колегіум ім. Св. Йосафата;

Середюк Тарас Степанович - Заліщицька державна гімназія;

Холодняк Наталія Василівна - НВК «Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука м. Тернополя»;

у номінації «Історія»:

Павлишин Галина Петрівна - Бучацька ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

Яцків Ірина Іванівна -  ЗОШ І-ІІ ст.  с. Бедриківці, Заліщицького р-ну;

Савчук Віталій Миколайович - Кременецька ЗОШ - інтернат І-ІІІ ст.;

Романюк Оксана Анатоліївна - Кордишівський НВК,  Шумського р-ну;

у номінації «Іноземна мова (німецька)»:

Дякун Оксана Богданівна - Бучацький колегіум ім. Св. Йосафата;

Нечесна Валентина Ярославівна - НВК «ЗОШ  І-ІІІ ст. №1-гімназія» м. Копичинці Гусятинського р-ну;

Нагуляк Іван Васильович - ЗОШ І-ІІІ ст. с. Касперівці Заліщицького р-ну;

Коваль Наталія Зіновіївна - Чортківська гімназія ім. Маркіяна Шашкевича;

у номінації «Образотворче мистецтво»:

Саламаха Ольга Миколаївна - Борщівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

Копичинська Оксана Михайлівна - ЗОШ І-ІІ ст. с. Дзвиняч Заліщицького р-ну;

Байхель Оксана Петрівна - Колодненська ЗОШ І-ІІІ ст. Збаразького р-ну;

Черкас Мирослава Петрівна - Підволочиська гімназія ім. І. Франка.

Висвітлюючи перебіг та особливості цьогорічного конкурсу, члени журі відзначали, що він набуває все більшої популярності і стає більш неочікуваним. Це не просто конкурс, а школа майстерності.

Переможці та лауреати конкурсу отримали дипломи, грошові премії і цінні подарунки від управління освіти і науки облдержадміністрації, обласної організації профспілки працівників освіти і науки та спонсорів. Від обласної організації профспілки усі фіналісти – члени професійної спілки – отримали DVD плеєри.

Ми щиро бажаємо переможцям обласного туру конкурсу гідно представити Тернопільщину  у фінальному турі, який відбудеться у квітні.

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 1554 гостей на сайті