Новини ..::.. Зустріч з Василем Хара

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  жовтень 2020  »
пвсчпсн
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Зустріч з Василем Хара

PDF Друк

 16 березня 2011 року в актовому залі обласної ради профспілок відбулася зустріч делегатів VI з’їзду Федерації профспілок України від Тернопільщини та профспілкового активу краю з Головою Федерації профспілок України, народним депутатом України Василем Хара.

 

 

Загалом це була зацікавлена і відверта розмова про нинішній соціально-економічний стан у державі та здійснення профспілками в цих умовах діяльності із захисту прав та інтересів працівників, головні проблеми в сучасному профспілковому русі та завдання щодо його подальшого зміцнення в контексті рішень  наступного VI  з’їзду ФПУ.

Голова ФПУ докладно розповів про основні напрями в роботі Федерації профспілок України, про хід підготовки до VI з’їзду і окреслив зміст життєво важливих рішеннях для подальшої діяльності наймасовішого в Україні профоб’єднання, які мають ухвалити його делегати. Відбувся відкритий діалог В.Г. Хара із залом, впродовж якого учасники зустрічі поставили йому чимало питань, на які отримали вичерпні відповіді.

Перебуваючи на Тернопільщині, Голова ФПУ Василь Хара разом із головою обласної ради профспілок Андрієм Присяжним мали зустріч з керівництвом області. Під час розмови з головою обласної державної адміністрації Валентином Хоптяном йшлося про соціально-економічні проблеми регіону, спільну участь у їх вирішенні сторін соціального діалогу.

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 40 гостей на сайті