Новини ..::.. Пресконференція

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  липень 2019  »
пвсчпсн
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Пресконференція

PDF Друк

pres-konf_011

1 березня 2011 року в обласній раді профспілок відбулася прес-конференція для представників місцевих ЗМІ, на якій піднімалися питання посилення соціального захисту у зв’язку зниженням життєвого рівня населення.

У прес-конференції взяли участь голова обласної ради профспілок А.В.Присяжний, голови обласних галузевих профорганізацій працівників – держустанов С.В.Стефанишин, харчової промисловості Яцишин Є.М., житлово-комунального господарства і місцевої промисловості В.І. Косс та голова Бучацької районної організації профспілки працівників освіти і науки, депутат Тернопільської обласної ради Є.В.Рій.

Голова облпрофради Андрій Присяжний поінформував журналістів про соціально-економічну ситуацію, яка склалася в галузях економіки і трудових колективах області. За оцінкою профспілок, вона надзвичайно складна і напружена. Стурбованість і занепокоєння, зокрема, викликають дії влади, які призводять до обмеження прав і гарантій працівників як бюджетних, так і виробничих галузей, поширення бідності серед населення.

З початку 2011 року в області на 3,2 млн. грн. або 38 % зросла заборгованість із виплати заробітної плати. До профспілкових органів області  звертаються працівники закладів охорони здоров‘я, де під приводом реформування скорочують робочі місця. А у трудових колективах закладів культури знову повертаються до старої практики – працівників переводять у режим неповної зайнятості. Низка невирішених проблем нагромадилася і в трудових колективах інших галузей.

Освітян, відзначив голова Бучацької районної організації профспілки працівників освіти Є.В.Рій, сьогодні найбільше турбує дискримінація в оплаті праці кваліфікованих спеціалістів та некваліфікованих працівників через невідповідність розміру базового окладу єдиної тарифної сітки до рівня мінімальної зарплати, скорочення фінансування закладів освіти (в районному бюджеті на 2011 рік закладено тільки 60% коштів на потреби шкіл, а фінансування дошкільних закладів передбачене лише на 9 місяців). Тому однією з вимог освітян є вимога щодо внесення змін до Закону України «Про Держбюджет на 2011 рік» у частині збільшення видатків на оплату праці працівників бюджетної сфери.

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 15 гостей на сайті