Новини

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  вересень 2019  »
пвсчпсн
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Новини
РОБОЧИЙ ВІЗИТ У СКАЛАТ PDF Друк

190005Забезпечення ефективного функціонування первинних профспілкових організацій в закладах та установах освіти, які знаходяться у комунальній власності об’єднаних територіальних громад, з початку адміністративно-територіальної реформи стало одним із пріоритетних завдань діяльності Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Детальніше...
 
ВЧИТЕЛІ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ЗМОЖУТЬ ПРОЙТИ СЕРТИФІКАЦІЮ ТА ОТРИМАТИ 20% НАДБАВКУ ДО ЗАРПЛАТИ PDF Друк

190004У 2019 році стартує пілотний проект Сертифікації вчителів, у якому зможуть взяти участь 1 тис вчителів початкових класів. Однією з основних засад сертифікації є добровільність. Відповідне Положення «Про сертифікацію педагогічних працівників» затвердив Уряд 27 грудня 2018 року.

За матеріалами сайту МОН

 
ЯК ЗМІНИТЬСЯ ЗАРПЛАТА У 2019 РОЦІ PDF Друк

190003З 1 січня 2019 року відповідно до Закону про Державний бюджет України на 2019 рік розміри мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму будуть змінені. То ж розглянемо, що зміниться.

Мінімальна зарплата

Детальніше...
 
РІК 2018: АНАЛІЗ, НАПРАЦЮВАННЯ, ПЕРСПЕКТИВИ PDF Друк

190002Увесь 2018 Профспілка працювала у форматі відкритого спілкування зі спілчанами, владою, широкого поінформування щодо спільних дій у питаннях створення необхідних умов роботи педагогів, навчання студентської молоді, гідної оплати праці й поліпшення якості освіти в цілому.

Бюро Президії Профспілки працівників

освіти і науки України

 
ВІТАЄМО PDF Друк

180160

 
ПІДСУМКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ PDF Друк

18015920 грудня 2018 року відбулося засідання Ради обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Спілкування розпочалося з вручення нагород за високу громадянську активність, участь у змаганнях та конкурсах, успішну роботу з організації оздоровлення спілчан та їхніх дітей.

Детальніше...
 
ПРИВІТАННЯ PDF Друк

180153

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

голову Зборівської районної організації профспілки працівників освіти

ОСТАПЧУКА МИКОЛУ ВАСИЛЬОВИЧА!

Шановний Миколо Васильовичу!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, злагоди, добра та успішного здійснення всіх планів та задумів.

Нехай кожен день буде наповнений теплом, радістю та повагою Ваших близьких, друзів і колег.

Від щирого серця профспілкова спільнота освітян Тернопілля


 
ВІТАЄМО PDF Друк

180154Шановні депутати й працівники органів місцевого самоврядування Тернопільщини!

Щиросердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Сьогодні, в непростий для України та українців час, саме ви виконуєте волю своїх виборців і спільно відстоюєте їхнє прагнення жити у цивілізованій, заможній, безпечній державі.

З нагоди Дня місцевого самоврядування висловлюю вдячність усім тим, хто невтомно працює задля зміцнення демократичних засад розвитку українського суспільства, завжди готовий до діалогу та співпраці з громадськістю.

Особливо вітаю сьогодні наших нових соціальних партнерів – працівників органів управління освітою об’єднаних територіальних громад та рад міст обласного значення і висловлюю надію, що ті проблеми, які, на жаль, виникають у галузі освіти, ми зможемо подолати спільними зусиллями, прислухаючись до думки один одного.

Бажаю усім, хто працює на благо громад нашої області, мирного неба, впевненості у доброму європейському майбутньому України, а також сил та здоров’я для того, щоб це майбутнє максимально наблизити.

З повагою, голова обласної організації профспілки

працівників освіти і науки України    Людмила МОКЕЙ

 
«ОСВІТЯНСЬКА СКРИНЯ» ПРОДОВЖУЄ ВІДКРИВАТИ ТАЛАНТИ ТЕРНОПІЛЛЯ! PDF Друк

180152 У справжнє свято Слова перетворилася чергова презентація літературного альманаху педагогів Тернопілля «Освітянської скрині».

Тернопільська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України зібрала авторів сьомого випуску альманаху на святкову імпрезу з нагоди презентації різножанрових творчих доробків понад 50 майстрів поетичного Слова. Оскільки й надалі розвиває започаткований ще у 2003 році унікальний мистецький проект.

Детальніше...
 
НА ЗАСІДАННІ ПРЕЗИДІЇ PDF Друк

18014829 листопада відбулося чергове засідання президії ради обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Особливо важливим питанням роботи галузевої профспілки у період адміністративної та освітньої реформ, як відзначила голова обласної організації Людмила Мокей у вступному слові, є налагодження взаємодії з уповноваженими установами й організаціями у питаннях здійснення громадського контролю і державного нагляду за дотриманням вимог законодавства.

Детальніше...
 


Сторінка 6 з 111
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 24 гостей на сайті