Новини

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  квітень 2020  »
пвсчпсн
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Новини
Рекомендації парламентських слухань «Освіта в сільській місцевості: кризові тенденції та шляхи їх подолання» PDF Друк

parL_sluhannyaПостановою Верховної Ради України схвалено Рекомендації парламентських слухань "Освіта в сільській місцевості: кризові тенденції та шляхи їх подолання", що відбулися за участю представників Профспілки працівників освіти і науки України 14 березня 2012 року.

Детальніше...
 
Соціально-економічний захист освітян – вимога сьогодення PDF Друк

rejestrЦК Профспілки працівників освіти і науки України погоджено проекти постанов Кабінету Міністрів України щодо соціального захисту працівників освіти та житлово-комунального забезпечення сільських педагогів.

Детальніше...
 
Грошова допомога на оздоровлення при наданні відпустки PDF Друк

vybir-terezyЗгідно зі ст.57 Закону України „Про освіту” держава гарантує педагогічним працівникам надання щорічної грошової винагороди в розмірі до одного посадового окладу (ставки заробітної плати) за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків та виплату допомоги на оздоровлення у розмірі місячного посадового окладу (ставки заробітної плати) при наданні щорічної відпустки.

Детальніше...
 
ХІІ КОНФЕРЕНЦІЯ трудового колективу ТНТУ ім. І.Пулюя PDF Друк

IMG_39154614 червня в актовій залі комплексу «Політехнік» відбулася ХІІ конференція трудового колективу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

На порядку денному розглядались наступні питання:  

1. Про внесення змін до "Правил внутрішнього розпорядку ТНТУ" (доп. проректор з адміністративно-господарської роботи Клепчик В.М.).  

2. Обрання претендента на посаду ректора Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Детальніше...
 
Мінюстом зареєстровано зміни до порядку фінансування оздоровлення дітей за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності PDF Друк

35127865До Федерація профспілок України надійшла зареєстрована Міністерством юстиції України постанова правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності № 8 від 3 квітня 2012 року «Про внесення змін до Порядку фінансування оздоровлення дітей застрахованих осіб у дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності».

Детальніше...
 
Вітаємо переможців та учасників змагань PDF Друк

DSCF60896-7 червня на базі Гусятинської ДЮСШ за сприяння обласної організації профспілки працівників освіти і науки відбулась Спартакіада працівників ДЮСШ, участь у якій взяли команди 11 дитячо-юнацьких спортивних шкіл області. Загалом команди нараховували 105 безпосередніх учасників спортивних змагань.

Вітаємо переможців, призерів та організаторів Спартакіади з успішним її завершенням і бажаємо нових спортивних звершень!

Детальніше...
 
Освіта в сільській місцевості: кризові тенденції та шляхи їх подолання PDF Друк

5dbca21fe3Верховна Рада України 7 червня 2012 року прийняла Постанову "Про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Освіта в сільській місцевості: кризові тенденції та шляхи їх подолання"

Детальніше...
 
Уряд розгляне законопроект про вищу освіту PDF Друк

top2Як повідомив Прем'єр-міністр Микола Азаров, спілкуючись у соціальній мережі Фейсбук, 11 червня повністю узгоджений законопроект "Про вищу освіту" буде винесено на розгляд засідання Уряду.

Детальніше...
 
Про особливості вступу дитини до першого класу PDF Друк

1804295Шановні спілчани - батьки, дідусі та бабусі майбутніх першокласників! Надаємо Вам відповіді першого заступника Голови Державної інспекції навчальних закладів Юрія Дудника на запитання "прямої лінії", яку підготувала й провела Тетяна МОІСЕЄВА («Урядовий кур’єр»).

Детальніше...
 
Пенсійний фонд України звітує PDF Друк

photo1 червня ц.р. за участю представників ФПУ відбулося чергове засідання правління Пенсійного фонду України, на якому були підведені підсумки роботи з виконання соціальних ініціатив Президента України в сфері пенсійного забезпечення.

Детальніше...
 


Сторінка 102 з 118
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 22 гостей на сайті