Новини

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  вересень 2020  »
пвсчпсн
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Новини
24 червня - День молоді PDF Друк

tDZHYTjc63AМолоде покоління в усі часи було окрасою суспільства, його надією, днем сьогоднішнім і прийдешнім.

Амбітні й талановиті, енергійні та завзяті, яскраві, унікальні. Хтось вже встиг досягти певних висот у житті, інші ж щойно почали своє сходження. Хтось планує підкорити політичний Олімп,

Детальніше...
 
Вітаємо з нагородою! PDF Друк

IMG_0580ТИМЧИШИН Ольгу Іванівну, голову первинної профспілкової організації Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти нагороджено нагрудним знаком ЦК Профспілки працівників освіти і науки України «Заслужений працівник Профспілки працівників освіти і науки України» зі ступенем «Бронзова відзнака».

Цією нагородою її відзначено за багаторічну плідну громадську роботу, значний особистий внесок у розвиток профспілкового руху, високий професіоналізм, активну участь у вирішенні соціально-економічних питань освітян.

Виконавчий апарат та президія ради обласної організації Профспілки надсилає Вам, шановна Ольго Іванівно, найщиріші вітання. 

Зичимо міцного здоров’я, творчого натхнення та нових успіхів у профспілковій роботі й становленні української педагогічної науки! 

Голова обласної організації Профспілки О.Я. Равлик

 
Рекомендації парламентських слухань «Освіта в сільській місцевості: кризові тенденції та шляхи їх подолання» PDF Друк

parL_sluhannyaПостановою Верховної Ради України схвалено Рекомендації парламентських слухань "Освіта в сільській місцевості: кризові тенденції та шляхи їх подолання", що відбулися за участю представників Профспілки працівників освіти і науки України 14 березня 2012 року.

Детальніше...
 
Соціально-економічний захист освітян – вимога сьогодення PDF Друк

rejestrЦК Профспілки працівників освіти і науки України погоджено проекти постанов Кабінету Міністрів України щодо соціального захисту працівників освіти та житлово-комунального забезпечення сільських педагогів.

Детальніше...
 
Грошова допомога на оздоровлення при наданні відпустки PDF Друк

vybir-terezyЗгідно зі ст.57 Закону України „Про освіту” держава гарантує педагогічним працівникам надання щорічної грошової винагороди в розмірі до одного посадового окладу (ставки заробітної плати) за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків та виплату допомоги на оздоровлення у розмірі місячного посадового окладу (ставки заробітної плати) при наданні щорічної відпустки.

Детальніше...
 
ХІІ КОНФЕРЕНЦІЯ трудового колективу ТНТУ ім. І.Пулюя PDF Друк

IMG_39154614 червня в актовій залі комплексу «Політехнік» відбулася ХІІ конференція трудового колективу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

На порядку денному розглядались наступні питання:  

1. Про внесення змін до "Правил внутрішнього розпорядку ТНТУ" (доп. проректор з адміністративно-господарської роботи Клепчик В.М.).  

2. Обрання претендента на посаду ректора Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Детальніше...
 
Мінюстом зареєстровано зміни до порядку фінансування оздоровлення дітей за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності PDF Друк

35127865До Федерація профспілок України надійшла зареєстрована Міністерством юстиції України постанова правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності № 8 від 3 квітня 2012 року «Про внесення змін до Порядку фінансування оздоровлення дітей застрахованих осіб у дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності».

Детальніше...
 
Вітаємо переможців та учасників змагань PDF Друк

DSCF60896-7 червня на базі Гусятинської ДЮСШ за сприяння обласної організації профспілки працівників освіти і науки відбулась Спартакіада працівників ДЮСШ, участь у якій взяли команди 11 дитячо-юнацьких спортивних шкіл області. Загалом команди нараховували 105 безпосередніх учасників спортивних змагань.

Вітаємо переможців, призерів та організаторів Спартакіади з успішним її завершенням і бажаємо нових спортивних звершень!

Детальніше...
 
Освіта в сільській місцевості: кризові тенденції та шляхи їх подолання PDF Друк

5dbca21fe3Верховна Рада України 7 червня 2012 року прийняла Постанову "Про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Освіта в сільській місцевості: кризові тенденції та шляхи їх подолання"

Детальніше...
 
Уряд розгляне законопроект про вищу освіту PDF Друк

top2Як повідомив Прем'єр-міністр Микола Азаров, спілкуючись у соціальній мережі Фейсбук, 11 червня повністю узгоджений законопроект "Про вищу освіту" буде винесено на розгляд засідання Уряду.

Детальніше...
 


Сторінка 104 з 120
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 385 гостей на сайті